Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 74
  1. #46

    Подразбиране

    Грешката [ARG:7 UNDEFINED] е отстранена! Направихме и мненията да изглеждат по стария начин, за днес спираме да пипаме май...

  2. #47

    Подразбиране

    Да ни е честит новият форум!Благодаря на всички,взели участие в обновяването му!
    Само при мен ли не работят емоциите?Отваря ми се първа страница на форума.

  3. #48

    Подразбиране

    Всичко работи: някой друг има ли проблеми с използването на емоциите?

  4. #49

    Подразбиране

    Новия вид на форума е страхотен, благодаря на всички, които работиха толкова усърдно за нашия уют.Желая на всички приятни моменти в обновения ни "дом" на хобито

  5. #50

    Подразбиране

    Благодаря на всички потребители, които не предадоха форума и останаха тук!

    Запознах се с чуждестранните форуми и в момента смея да твърдя, че нашият форум по нищо не отстъпва на останалите такива, както визуално, така и функционално.

    Така, че искам да помоля най-учтиво всички останали потребители, които поеха пътя към Фейсбук да спрат да правят антифорумна агитация. Ние не сме Фейсбук и не разполагаме с милиардите долари, с които разполагат те за проекта си. Моля спрете да се занимавате с нас Goblenite.ORG, както ние не се занимаваме с Вас.

    Прикачвам като снимка една полезна функция - "Показване на последно качените снимки във форума".
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #51

    Подразбиране

    Поздравления за тази нова опция, чудесна е,това е едно от нещата,които мисля,че наистина бяха нужни. Още веднъж моите поздравления.

  7. #52

    Подразбиране

    Чудесен е новият вид на форума. Поздравления. Отивам да разучавам възможностите му.

  8. #53

    Подразбиране

    Момчета, поздравявам ви за това, което сте направили! Особено за опцията Показване на последно качените снимки, която ни спестява много време. Новият облик на форума определено ми харесва, въпреки че все още го изучавам и не всичко ми е ясно. Ще продължа и занапред да съм сред редовните и активни посетители.

  9. #54

    Подразбиране

    Поздравления за прекрасния ни нов форум!Обичам го и в сегашния ,и в предишния вид.

  10. #55

    Подразбиране

    Сложихме показването на последно качените снимки като бутон горе точно до "Какво ново?"

    novi-snimki.jpg

  11. #56

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Val4e Виж мнение
    Поздравления за тази нова опция, чудесна е,това е едно от нещата,които мисля,че наистина бяха нужни. Още веднъж моите поздравления.
    Благодаря ти Val4e за поздравленията. Сложихме и бутона за новите снимки горе както говорихме. От варианта с лента се отказахме, защото мисля, че така е много по-удобно и не натоварва излишно началната страница на форума и помага за по-бързото и зареждане.

    Но затова, че избърза и написа цял роман в групата си, как новия форум бил същия като стария искам да ти дам едноседмичен срок, в който да се запознаеш с всичко ново. След това те очакваме отново

  12. #57

    Подразбиране

    Аз се извених и в групата и там също ви поздравих.Но пък има и нещо хубаво,сега вече повече момичета разбраха за тази опция. Аз още веднъж ти благодаря лично и от името на останалите потребители.Обещавам ти ще се запозная с всичко.

  13. #58

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Val4e Виж мнение
    Аз се извиних и в групата и там също ви поздравих.Но пък има и нещо хубаво,сега вече повече момичета разбраха за тази опция. Аз още веднъж ти благодаря лично и от името на останалите потребители.Обещавам ти ще се запозная с всичко.
    Благодаря ти и аз за разбирането и извинението и приятна работа

  14. #59

    Подразбиране

    Ехаааа......
    Страхотен е новия форум.....
    Благодаря Ви....
    Отивам да разцъквам
    Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен.
    А. Айнщайн

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    PRoba i prez telefonaaaa...Super!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •