Страница 13 от 36 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 540
  1. #181

    Подразбиране

    Албенче много тенкю за подкрепата

  2. #182

    Подразбиране

    И аз съм готова с робинчето на nasysy. Много лесни и приятни за шиене са тези котенца. Днес докато седнах го уших без да се усетя. И накрая дъщеря ми ме попита, какво е това стърчащо нещо между краката на моето котенце? Отгатнете вие?

    zeza_v@abv.bg

  3. #183

    Подразбиране

    Днес е ден за отчет - ето как станаха маймунките, позволих си да ушия и още едно листо на палмата...., и се подсещам да питам Цвети, трябва ли да си пиша ника? Някъде?




  4. #184

    Подразбиране

    И аз успях днес да си избоцкам моделчето от робина на Аби.
    Време е за чай с тази страхотна чашка :





    Ник ще изписваме ли ?

  5. #185

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ирка88 Виж мнение
    Днес е ден за отчет - ето как станаха маймунките, позволих си да ушия и още едно листо на палмата...., и се подсещам да питам Цвети, трябва ли да си пиша ника? Някъде?



    Ирка много хубави са ми станали маймунките. И не е нужно да шиеш ника.
    zeza_v@abv.bg

  6. #186

    Подразбиране

    Ехааааааааааааа супер много благодаря Да Юра държа да има никове за да си знам кое от кой ми е .Слагай ник където ти харесва цвят кой ти харесва и шрифт.

  7. #187

    Подразбиране

    Цеци, благодаря! Котето е станало чудесно.

  8. #188

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Ехааааааааааааа супер много благодаря Да Юра държа да има никове за да си знам кое от кой ми е .Слагай ник където ти харесва цвят кой ти харесва и шрифт.

    Значи ще нашия и името си. Определено ще е черно на цвят, за шрифт ще се опитам да го докарам на този от схемата.

  9. #189

    Подразбиране

    Michelle, за теб.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #190

  11. #191

    Подразбиране

    Много красиви се получават етюдите, май е доста забавно да участваш в робин! Разнообразието ми е в зодията, дано не забавя нещата в някой момент.... Сега не знам точно кое ще дойде при мен - и така е още по-забавно!

  12. #192

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ирка88 Виж мнение
    Много красиви се получават етюдите, май е доста забавно да участваш в робин! Разнообразието ми е в зодията, дано не забавя нещата в някой момент.... Сега не знам точно кое ще дойде при мен - и така е още по-забавно!
    При теб сега ще дойдат котките на nasysy! Чакай ги от един общ приятел ще ти ги донесе!
    zeza_v@abv.bg

  13. #193

  14. #194

    Подразбиране

    Иренка, Светла е публикувала график - по него можеш да следиш кое идва при теб.

  15. #195

    Smile

    Реклама:
    Най-накрая и аз готова........
    Снимките са ужасни, но в действителност - Ланарте си е Ланарте - винаги са красиви на живо,



Страница 13 от 36 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •