Страница 13 от 33 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 540

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Гларуса на Светлана готов - ето го
    SP_A0347.jpg

    и в общ план

  2. #2

    Подразбиране

    Иренка, чак в Силистра се чува иглата ти
    В края на седмицата съм в София. Като пристигна, ще си прочета програмата и ще видя дали имам време да се видим♥♥♥

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Иренка, чак в Силистра се чува иглата ти
    В края на седмицата съм в София. Като пристигна, ще си прочета програмата и ще видя дали имам време да се видим♥♥♥
    Тиииииииии няма какво да четеш 1-ва точка в програмата среща с нас....така да си знаеш!!!

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    Юра, робинчено на Aби е вече при мен. Даже единият домат вече си има дръжка

    Наси, пуснах пратката в събота. Утре най-късно ще е при теб

  6. #6

    Подразбиране

    Диде, пратката е у дома. Не съм отворила още плика, но утре и това ще стане.

  7. #7

    Подразбиране

    nasysy, робина на Michelle вече е при мен!
    zeza_v@abv.bg

  8. #8

    Подразбиране

    Michelle, получих пратката.

  9. #9

    Подразбиране


    Цеци специално за теб

  10. #10

    Talking

    Снимка1004.jpgСнимка1005.jpg

    И аз съм готова

    Ирка, благодаря за подаръкът, а за модела ти завиждам - много приятен и цветен.........

    И само да кажа - нямаше къде да си сложа ника и го измислих така, но ако не ти харесва - казвай да го махна ............

  11. #11

    Подразбиране

    И малко инфо да ми даде Дидка за нейните котки - шием по котка и клонка или две котки и прилежащите им клончета.

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    И малко инфо да ми даде Дидка за нейните котки - шием по котка и клонка или две котки и прилежащите им клончета.
    Юрка, шиеш както си харесаш. Според мен, наред ший,че да им е лесно на следващите. Ако клонките повече ти харесват - ший само тях.Както ти си решиш, нека да ти е приятно и лесно.

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Юрка, шиеш както си харесаш. Според мен, наред ший,че да им е лесно на следващите. Ако клонките повече ти харесват - ший само тях.Както ти си решиш, нека да ти е приятно и лесно.
    Щом е така като го започна ще видя до къде ще ме изведе ентусиазма

  14. #14

    Подразбиране

    Галееееееееееее , ти направо ме уби. Кога успя да ги набоцкаш тези красиви мечета и фламинга? Ле-ле и тревички си ми ушила.
    zeza_v@abv.bg

  15. #15

    Подразбиране

    Аз уж бързах за вчера - да предам на Дида робина/нали ни беше на среща в София/, ама не успях. Днес го направих синьото коте на nasysy, готово е, и утре пращам по пощата за Силистра. И пак да кажа, че и конците са супер, и панамата, аз все се боя да не ме изненадате с някой 32 каунт......, Ето снимки - 17112013140.jpg17112013142.jpg

Страница 13 от 33 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •