Страница 26 от 33 ПърваПърва ... 162425262728 ... ПоследенПоследен
Показване на 376 до 390 от 540

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ахаа, кокошките не съм ги започвала още. Няма да изпратя преди датата за изпращане.
    Юра, ще си делим ли пиенето???? Аз те защитих....♥♥♥

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Ахаа, кокошките не съм ги започвала още. Няма да изпратя преди датата за изпращане.
    Юра, ще си делим ли пиенето???? Аз те защитих....♥♥♥
    Ама разбира се , за мен уискито за теб водката. Албенка да си зареди дебитната карта

  3. #3

    Подразбиране

    Даже финиширах . Мишел модела ти е приказен. Снимката не е много хубава но...
    SP_A0430.jpgSP_A0431.jpg

    Момичета успешно завършване и на Вас. Благодаря на всички за старанието по моите кокошки !!!

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Даже финиширах . Мишел модела ти е приказен. Снимката не е много хубава но...
    SP_A0430.jpgSP_A0431.jpg

    Момичета успешно завършване и на Вас. Благодаря на всички за старанието по моите кокошки !!!
    Юрка, какво означава - "финиширах" ?????

  5. #5

    Подразбиране

    Аз се преборих с гларуса - уж малко, пък цял ден с него си играя..... Снимките са ми лоши, на живо е много по-хубав!



  6. #6

    Подразбиране

    Ирка, благодаря
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  7. #7

    Smile

    Аби, за тебе...............

    Снимка1103.jpg

  8. #8

    Подразбиране



    Юра, не са две покривки, а такъв е фотографа. ♥♥♥

  9. #9

    Подразбиране

    Аз дебна Цецка, да видя кое ще дойде следващото, ама нищо не казва тя..... Аз сега шия две за подаръци, така че паузата ми е супер! Относно черпенето в Асеновград - то е ясно! Взимаме по три карти тоя път, за всеки случай!

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ирка88 Виж мнение
    Аз дебна Цецка, да видя кое ще дойде следващото, ама нищо не казва тя..... Аз сега шия две за подаръци, така че паузата ми е супер! Относно черпенето в Асеновград - то е ясно! Взимаме по три карти тоя път, за всеки случай!
    Какво да каже Цеци, като аз бавя: Ще се постарая да пусна в началото на април,но засега нямам никакво време за шиене. Глобата ще я плащам в Асеновград

  11. #11

    Подразбиране

    Специално за Мишел

    Сега остава само на Юра да пристигне покривката /по график/ и може да и изпратя пакетите....
    Редактирано от abi1004 : 26.03.2014 в 23:36.

  12. #12

  13. #13

    Подразбиране

    От пощата идвам............

    Сега отворих модела на Светланка, та бързам да попитам-

    Светле и Галя, с какво разчертавате панамата? Това ми прилича на тънкописец, моите фулмастери за панама са все едни дебели. Това чудо лесно ли се изпира и какво е точно, защото много ми харесва как фино очертава.................
    Редактирано от did_tag : 07.04.2014 в 17:18.

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    От пощата идвам............

    Сега отворих модела на Светланка, та бързам да попитам-

    Светле и Галя, с какво разчертавате панамата? Това ми прилича на тънкописец, моите фулмастери за панама са все едни дебели. Това чудо лесно ли се изпира и какво е точно, защото много ми харесва как фино очертава.................

    Диде, разчертаното на Галето е с моят тънкописец, подарен ми от Светланка. Купен е от Бургас, но тя да каже от къде. Изпира се страхотно, нищо не остава. Използвам го от 3 години.

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    От пощата идвам............

    Сега отворих модела на Светланка, та бързам да попитам-

    Светле и Галя, с какво разчертавате панамата? Това ми прилича на тънкописец, моите фулмастери за панама са все едни дебели. Това чудо лесно ли се изпира и какво е точно, защото много ми харесва как фино очертава.................
    Ето го
    водоразтворим и го има в книжарниците
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Страница 26 от 33 ПърваПърва ... 162425262728 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •