Страница 28 от 36 ПърваПърва ... 182627282930 ... ПоследенПоследен
Показване на 406 до 420 от 540
  1. #406

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Момичета молба -ако някой е дръпнал схемата на Мишел моля да ми я изпрати много ми е ситна разпечатката и не виждам знаците
    Аби, изпратих ти го
    Ирка, не се притеснявай имаш достатъчно време до 24 април да избродираш гларуса, така е по-график
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  2. #407

    Подразбиране

    Благодаря Светле принтнах си го големичко и довечера ще му видя сметката . Юра може горката да припадне като си получи пакетите /не казвам колко за да не ме опердаши и тя накрая/,,,

  3. #408

    Подразбиране

    Юра може горката да припадне като си получи пакетите /не казвам колко за да не ме опердаши и тя накрая/,,,[/QUOTE]

    Ще ви издам накрая и ще ви запишат в черното тефтерче за Асеновград.....♥♥♥ За сега съм само аз записана , на Светланка и свършиха химикалите да ме пише там.....♥♥♥

  4. #409

    Подразбиране

    Албенче не се притеснявай за всеки пакет ще черпиш по едно питие в Асеновград. Така де психическия тормоз трябва да го разчистим някак си
    Щом ще боцкаш на Мишел значи всичко до края накуп ще дойде у нас - апропо с кашон ли ще ми ги пращаш?!?

  5. #410

    Подразбиране

    Заедно с кокошките може да пристигне всичко....а за успокоение щом се налага ще почерпя няма как...няма да се стресира ме я
    а ти Дидке хич не ми се оправдавай кокошките вече чакат в пощата а ти не си ги пуснала ))))))))))))))
    Редактирано от abi1004 : 21.03.2014 в 17:31.

  6. #411

    Подразбиране

    Ахаа, кокошките не съм ги започвала още. Няма да изпратя преди датата за изпращане.
    Юра, ще си делим ли пиенето???? Аз те защитих....♥♥♥

  7. #412

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Ахаа, кокошките не съм ги започвала още. Няма да изпратя преди датата за изпращане.
    Юра, ще си делим ли пиенето???? Аз те защитих....♥♥♥
    Ама разбира се , за мен уискито за теб водката. Албенка да си зареди дебитната карта

  8. #413

    Подразбиране

    Аз се преборих с гларуса - уж малко, пък цял ден с него си играя..... Снимките са ми лоши, на живо е много по-хубав!



  9. #414

    Подразбиране

    Ирка, благодаря
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  10. #415

    Подразбиране



    Юра, не са две покривки, а такъв е фотографа. ♥♥♥

  11. #416

    Подразбиране

    Аз дебна Цецка, да видя кое ще дойде следващото, ама нищо не казва тя..... Аз сега шия две за подаръци, така че паузата ми е супер! Относно черпенето в Асеновград - то е ясно! Взимаме по три карти тоя път, за всеки случай!

  12. #417

    Подразбиране

    Специално за Мишел

    Сега остава само на Юра да пристигне покривката /по график/ и може да и изпратя пакетите....
    Редактирано от abi1004 : 26.03.2014 в 23:36.

  13. #418

  14. #419

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ирка88 Виж мнение
    Аз дебна Цецка, да видя кое ще дойде следващото, ама нищо не казва тя..... Аз сега шия две за подаръци, така че паузата ми е супер! Относно черпенето в Асеновград - то е ясно! Взимаме по три карти тоя път, за всеки случай!
    Какво да каже Цеци, като аз бавя: Ще се постарая да пусна в началото на април,но засега нямам никакво време за шиене. Глобата ще я плащам в Асеновград

  15. #420

    Подразбиране

    Реклама:
    Значи имам време за подаръците..... супер, не бързайте въобще!

Страница 28 от 36 ПърваПърва ... 182627282930 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •