Показване на 1 до 15 от 175

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nelly R. Виж мнение
    Здравейте!

    Имам един малко лаишки въпрос - не знам откакто сме с новия форум ли или откакто минахме на зимно часово време, но от известно време насам, във форума часовете ми излизат с 1 час по-късно от реалните (например сега е 08:54, но ми излиза като 09:54) - може ли да ми помогнете откъде трябва да си оправя настройката? В контролния панел съм на часови пояс GMT + 2 (мисля, че излизаше Кайро) и ми е отбелязано, че е включена автоматичната смяна на времето.
    По въпроса за e-mail известията - и при мен не работи незабавното e-mail известяване, сега съм пуснала на няколко теми "Дневно" известяване - да видим то дали ще работи
    Погледнете дали сега часовете са наред.

    За известяването искам да съобщя на всички потребители с пощи в abv.bg и mail.bg, че има ограничение от страна на тези доставчици за брой получени писма за единица време от даден сървър. Ще дам следния пример: ако за една тема са абонирани 300 потребителя и ABV.BG приема по 5 писма на минута от нашия сървър, вашето писмо може да пристигне и след 1-2 часа.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dinko Виж мнение
    Погледнете дали сега часовете са наред.

    За известяването искам да съобщя на всички потребители с пощи в abv.bg и mail.bg, че има ограничение от страна на тези доставчици за брой получени писма за единица време от даден сървър. Ще дам следния пример: ако за една тема са абонирани 300 потребителя и ABV.BG приема по 5 писма на минута от нашия сървър, вашето писмо може да пристигне и след 1-2 часа.
    Здравей!

    Сега часовете са ок. Благодаря!!! И работата с мейл-известяването ми се изясни вече

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •