Показване на 1 до 15 от 175

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте,
    някой може ли да ми помогне по следните въпроси :
    1. Как може да се смени или сложи снимка на профил ? Търсих в папка досие - но явно не е там .
    2. Става въпрос за търсенето . В стария форум - при задаване на ключова дума - излизаха веднага самите мнения и ставаше много бързо и лесно. Сега при задаване дори и с разширено търсене излизат целите подфорумчета и трябва да се чете едва ли не целият форум, за да се намери каквото трябва. Действително ли е така?
    Извинявам се за въпросите сигурно имат прости отговори, които не съм довидяла в структурата на новата визия , но много моля за помощ , отговор и разяснения.
    Лек и хубав ден .

  2. #2

    Smile

    Цитат Първоначално написано от VenezS Виж мнение
    Здравейте,
    някой може ли да ми помогне по следните въпроси :
    1. Как може да се смени или сложи снимка на профил ? Търсих в папка досие - но явно не е там .
    2. Става въпрос за търсенето . В стария форум - при задаване на ключова дума - излизаха веднага самите мнения и ставаше много бързо и лесно. Сега при задаване дори и с разширено търсене излизат целите подфорумчета и трябва да се чете едва ли не целият форум, за да се намери каквото трябва. Действително ли е така?
    Извинявам се за въпросите сигурно имат прости отговори, които не съм довидяла в структурата на новата визия , но много моля за помощ , отговор и разяснения.
    Лек и хубав ден .
    Здравейте,
    Картинката се сменя или слагате нова от "Потребителски контролен панел" - ето от тук



    и след това отивате на промяна на аватар - ето тук



    Както виждате има ограничение на картинката, която искате да използвате - тя трябва да е 80 на 80 пиксела и не по-голяма от 19,5 кв.
    Надявам се, че ще се справите успешно с аватара.

    По втория въпрос, до колкото видях, търсачката на форума е настроена така, че да търси и отваря ТЕМИТЕ, в които се съдържа търсената дума. Това е при положение, че търсите още в началото на форума преди да сте влезли в някоя от темите.

    Но като влезете в дадена тема и отидете на разширено търсене и напишете думата, която търсите - тогава излизат мненията, в които се съдържа търсената дума.

    Дано съм успяла да помогна.
    Редактирано от pakpak : 29.04.2014 в 15:37.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •