Показване на 1 до 15 от 175

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    nellli подкрепям те , наистина , не е лошо да има гратисен период , но това е форум за гоблени и нека игрите останат в съответните им ... форуми .
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  2. #2

    Подразбиране

    Миро, нали и аз това казвам, че подкрепям предложението на did_tag, темите които не са свързани с гобленарството да изчезнат от форума.
    Тази дискусия сме я бистрили и преди. Когато бяхме на стария сървър и нямаше достатъчно място, една дама предложи да се закрият гобленарски теми, които не били много активни, като например тази, в която се показваха гоблени, на които е даден втори шанс. Тогава аз казах, че форумът е за гоблени и който иска развлечения да си ги търси на друго място. На дамата това не и хареса и стана хаплива. За съжаление никой не ме подкрепи тогава.

    Нямам идея какво ще кажат админите за това предложение, тъй като по всяка вероятност форумът е обвързан пряко с броя посещения и броя потребители. Та ако се махнат паразитните теми, много хора ще престанат да влизат тук. Ще намалеят посещенията и регистрираните потребители.
    Искрено се надявам, че след тази профилактика наистина ще има кардинални промени.

  3. #3

    Подразбиране

    напълно подкрепям. според мен тези теми са напълно излишни. на който му се играят игри да си ги играе другаде.

  4. #4

    Подразбиране

    Подкрепям Нели! Очевидно има доста замрели теми, без никакъв интерес. Според мен нямат място във форума. Също съм и "За" премахване на игрите, айде моля, зрели хора със сериозно хоби ще пишем градове и не знам си какво ....
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  5. #5

    Подразбиране

    Аз имам една огромна молба - да решат админите до колко гоблени могат да се пускат за продажба в обявите , така че същото да не се приема за реклама на фирма или т.н. Да се впише към правилата и да се знае от всички.

  6. #6

    Подразбиране

    честит нов форум

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •