Показване на 1 до 15 от 175

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame Виж мнение
    abazova_s, не разбрах въпроса? Къде искаш да публикуваш мнение а не можеш?
    Ето тук .Исках да поздравя за новата ни предобивка и да ви благодаря за големия труд който положихте.Опитах се но не виждам от къде да отговоря и затова отговорих чрез цитат.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  2. #2

    Подразбиране

    Честито и поздравления! Да ни служи дълго и безотказно! НО!!!, кога ще се обърне СПЕЦИАЛНО внимание на правилния български език и ще се редактират неща, които са в "главата" на Форума или в заглавията на теми, пуснати от Админи и Модератори?! Пример: "МояТ профил", "НовияТ форум..." и прочее... Искрено се надявам на правилно разбиране и своевременно реагиране по този въпрос, най-малкото, защото демонстрира уважение и висока класа!
    Приятно пребиваване и споделяне!

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Мадам Етел Виж мнение
    Честито и поздравления! Да ни служи дълго и безотказно! НО!!!, кога ще се обърне СПЕЦИАЛНО внимание на правилния български език и ще се редактират неща, които са в "главата" на Форума или в заглавията на теми, пуснати от Админи и Модератори?! Пример: "МояТ профил", "НовияТ форум..." и прочее... Искрено се надявам на правилно разбиране и своевременно реагиране по този въпрос, най-малкото, защото демонстрира уважение и висока класа!
    Приятно пребиваване и споделяне!
    А когато се пише на латиница - тогава какво ? Вярно че правописа си е с тежест ,но за мен лично написаното на латиница е значително по-голямо неуважение .

  4. #4

    Подразбиране

    Много ми харесва. Точен, бърз, красив и съвременен. Браво на хората, който се подрудиха да го има и благодарности от мен

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    А когато се пише на латиница - тогава какво ? Вярно че правописа си е с тежест ,но за мен лично написаното на латиница е значително по-голямо неуважение .
    АБСОЛЮТНО и безусловно се съгласявам, но аз имах предвид "официалната" страна на Форума, а не "личните изяви" на потребителите- това е отделна и... неизчерпаема (меко казано!) тема!

    ДИНКО,

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Мадам Етел Виж мнение
    Честито и поздравления! Да ни служи дълго и безотказно! НО!!!, кога ще се обърне СПЕЦИАЛНО внимание на правилния български език и ще се редактират неща, които са в "главата" на Форума или в заглавията на теми, пуснати от Админи и Модератори?! Пример: "МояТ профил", "НовияТ форум..." и прочее... Искрено се надявам на правилно разбиране и своевременно реагиране по този въпрос, най-малкото, защото демонстрира уважение и висока класа!
    Приятно пребиваване и споделяне!
    "Моя профил" съм го забелязал и е въпрос на време да го коригираме. Както съобщихме по-рано, в следващите дни форумът ще се донаглася. Днес ще обърнем внимание на всички забележки изпратени от гобленарки-лингвистки. Ако забележите някоя неправилно изписана дума или пропусната буква, моля изпращайте ми информация на ЛС.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •