Показване на 1 до 15 от 175

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Новата визия на форума е супер,но..всичко е много объркано, не намирам неща,които търся,вчера не можех и мнение да напиша...Защо са необходими тези промени? Излиза ,че сега трябва да прекарам доста часове, за да разуча тези промени, а не винаги имам време..Кое наложи смяната на старата визия? Бяхме си свикнали,знаехме си кое къде да търсим...а сега е лудница!
    Искам да видя Вашите творби...не ги намирам..всичко в блогове ли ще е? На ново ли ще се качва?
    Последните два дни като вляза и само се ядосвам...затова временно спирам да минавам през форума! Успех на админите, но на мен лично старата версия ми беше по-понятна и по-подредена!

  2. #2

    Подразбиране

    Лети, не е толкова трудно да се ориентираш, дори за такива като мен, които не са съвсем на "ти" с компютърната техника. Просто отдели един час да разгледаш всичко и сама ще си отговориш на въпроса защо беше необходима промяната. Новият форум дава много повече възможности. Ако нещо не ти е ясно, в тази тема можеш да си зададеш въпроса и ще получиш компетентен отговор. А иначе и Вашите творби си ги има, и всички останали теми, само че ти според мен не си влязла в самия форум, а в раздел блогове, щом виждаш само блогове.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    ...Защо са необходими тези промени?
    @leti_at: Нарича се прогрес, по тази логика никой нищо не трябва да прави за никой и никога.
    @manka: Горе долу разбрах обаче не мога да си спомня точно това нещо, иначе съвета на Nelly R. е наистина добър. Този подход се ползва и в много други сайтове.

  4. #4

    Подразбиране

    Дианче, ако темата си я пуснала ти ще можеш да си промениш заглавието. Ако е само пост в темата със заглавие ще можеш да промениш само заглавието.

  5. #5

    Подразбиране

    Не знам защо е нужно това. Нали си пише, кой е създал темата.

  6. #6

    Подразбиране

    Много ви моля момчета,вземете тия игри на градове,думи и асоциации и тем подобни ги махнете,че като ги чета и ме втриса,чак и имената на градовете не пишат правилно ужасс.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •