Показване на 1 до 15 от 175

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    @zhak и до всички: стари версии на IE не се поддържат вече дори от Microsoft. Ако ползвате IE, обновете го до версия 9 или 10, безплатно е.

    @joana: аз ползвам Mozilla Firefox, dinko e c Google Chrome, и с двата браузъра форума работи без никакви проблеми, може би ползвате стара версия, опитайте да я обновите.

    @abazova_s: в лентичката под всяко мнение има 2 бутончета: "Отговор" и "Отговори с цитат", ползвайте бутончето "Отговор". Или използвайте формата за "бърз отговор" в дъното на страницата ИЛИ метода описан от manka.

    @alessina: Прикачам стария изглед, къде е тази област не мога да я намеря?

    forum.jpg

  2. #2

    Подразбиране

    @alessina: Прикачам стария изглед, къде е тази област не мога да я намеря?

    forum.jpg[/QUOTE]


    Не става въпрос за началната стр., а когато вече сме отворили страница към определена тема и след това искаме да отидем директно на друга тема, без да се връщаме отново на начална стр.
    Или пък както сега съм отворила тази тема, а след това искам да изляза от нея,но да остана в същия подфорум. Преди го имаше, сега все още не съм го открила и аз.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA
    Не става въпрос за началната стр., а когато вече сме отворили страница към определена тема и след това искаме да отидем директно на друга тема, без да се връщаме отново на начална стр.
    Или пък както сега съм отворила тази тема, а след това искам да изляза от нея,но да остана в същия подфорум. Преди го имаше, сега все още не съм го открила и аз.
    NIA, ако искаш да останеш в същия подфорум, не може ли да използваш тази опция, която е най-отгоре на екрана?:
    Grupa Temi.jpg
    Аз лично, винаги съм ползвала този начин на връщане към подгрупата с теми, но съм нова във форума и не съм забелязала другата възможност, а може и да е била по-удобна...

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •