Страница 7 от 11 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 175

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте!
    Отдавна не съм влизала във форума и сега останах малко объркана от новия му вид - не можах да открия как да вляза с профила си. Чак когато опитах да напиша мнение и ми излезе съобщение, че нямам право, защото не съм регистрирана, ми се отвори прозорче за въвеждане на акаунта. А иначе в началото най-горе има лента, в която има линк за регистрация, но не и за вход. Аз ли не съм видяла къде е входа?

  2. #2

    Подразбиране

    Момчета мили, новия вид е чудесен! Поздрави за Вашите усилия и за всички помощници


    Искам пак да направя едно предложение, което е до участниците във форума.
    На мен лично ми е неприятно като разглеждам творбите - отварям последователно в нови подпрозорци темичките и като ги разглеждам настава едно объркване - гледам заглавието: Моите творби...обаче понякога трябва да сменя поне една страница с постове, за да разбера на кого е темата. И предложението ми в тая връзка е, да си напишете и никовете в заглавието на темичките Ви. Просто след досега написаното да си сложите и ника.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение
    Момчета мили, новия вид е чудесен! Поздрави за Вашите усилия и за всички помощници


    Искам пак да направя едно предложение, което е до участниците във форума.
    На мен лично ми е неприятно като разглеждам творбите - отварям последователно в нови подпрозорци темичките и като ги разглеждам настава едно объркване - гледам заглавието: Моите творби...обаче понякога трябва да сменя поне една страница с постове, за да разбера на кого е темата. И предложението ми в тая връзка е, да си напишете и никовете в заглавието на темичките Ви. Просто след досега написаното да си сложите и ника.
    Само модератора може да сменя заглавията.............
    Много работа ще се отвари на manka

  4. #4

    Подразбиране

    На кафявата лента най-горе в дясно

  5. #5

    Подразбиране

    Най-отгоре,над рекламите има кафява лента-точно до синьото поленце на Фейсбук е полето за ника и паролата за влизане във форума
    rusinova@mail.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Благодаря! Чак най-горе не бях обърнала внимание, че има още една лента

  7. #7

    Подразбиране

    имам следният въпрос-
    когато избереш филтър-снимки , кои снимки излизат
    качените във всички теми на форума или само в албумите?

  8. #8

    Подразбиране

    Струва ми се, че се показват снимки от албумите.

  9. #9

    Подразбиране

    благодаря , и аз останах с това впечатление
    това е една добра новост , а ще има ли възможност да се показват и снимки качени в темите ,а не само в албумите?

  10. #10

    Подразбиране

    Ще опитаме, в момента не знаем как точно е възможно да се осъществи тази функция.

  11. #11

    Подразбиране

    възтановено ли е получаването на уведомления за темите за които сме абонирани , аз получавам само за ЛС за другите теми не

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    възтановено ли е получаването на уведомления за темите за които сме абонирани , аз получавам само за ЛС за другите теми не
    Ако става въпрос за уведомление по мейл - възстановено е. Когато отидеш на твоя профил в теми с абонамент маркираш темите които искаш и избираш опция за известяване - има няколко варианта за интервал във времето.

  13. #13

    Подразбиране

    Като прочетох обясненията за абв пощата си смених мейла на настройките и ефекта е същия.................... НИЩО.

  14. #14

    Подразбиране

    благодаря ти Юра точно за това питам но по емейла получавам съобщение само от ЛС от другите теми не ,въпреки че съм ги маркирала в профила си

  15. #15

    Подразбиране

    Привет на всички!
    Честита ни промяна!
    Сега всички сме като бебета.
    Благодарности на всички, които са виновни за това удоволствие!
    Аз нямам още представа кое, как, къде, защо, по колко пъти, по кое време... Но понеже съм любознателна, смятам, че няма да имам проблеми с разузнаването на новостите.
    Моят въпрос е следния:
    Ще има ли възможност след приключване на сегашните промени във форума, да се правят такива, ако забележим след време нещо, което не сме догледали сега?
    Звездите не се страхуват, че може да ги вземат за светулки.

    esstef@gmail.com

Страница 7 от 11 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •