Страница 8 от 11 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 175

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Хайде пак аз да пиша..............

    За пореден път смених мейла си от abv, gmail сега yahoo..... и проблемът не е при мен с получаване на известия. Смених и компютрите за всеки случай, пак нямам известия, а си ги искам........... Не мога да следя нещата който ме интересуват, с тях ми е лесно.......... Моля някои от админите да провери настройките.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    благодаря ти Юра точно за това питам но по емейла получавам съобщение само от ЛС от другите теми не ,въпреки че съм ги маркирала в профила си
    Прегледай си хубаво настройките, ако темите са маркирани няма логика да не идват известия по мейла.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Прегледай си хубаво настройките, ако темите са маркирани няма логика да не идват известия по мейла.

    Юра и при мен не идват, вчера съм маркирала едно по едно и освен ЛС друго съобщение на мейла ми не идва

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте!

    Имам един малко лаишки въпрос - не знам откакто сме с новия форум ли или откакто минахме на зимно часово време, но от известно време насам, във форума часовете ми излизат с 1 час по-късно от реалните (например сега е 08:54, но ми излиза като 09:54) - може ли да ми помогнете откъде трябва да си оправя настройката? В контролния панел съм на часови пояс GMT + 2 (мисля, че излизаше Кайро) и ми е отбелязано, че е включена автоматичната смяна на времето.
    По въпроса за e-mail известията - и при мен не работи незабавното e-mail известяване, сега съм пуснала на няколко теми "Дневно" известяване - да видим то дали ще работи

  5. #5

    Подразбиране

    искам да попитам. така съм си настроила бързия достъп, че кликвайки върху заглавието на форума си влизах директно с потребителското име. след обновяването на форума отново направих тези настройки, но сега, макар че не излизам от изход като свърша разходката тук, всеки път като влизам трябва да пиша потребителско име и парола или да влизам чрез бутончето за Фейса. защо е така, при мен ли е проблема?

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    искам да попитам. така съм си настроила бързия достъп, че кликвайки върху заглавието на форума си влизах директно с потребителското име. след обновяването на форума отново направих тези настройки, но сега, макар че не излизам от изход като свърша разходката тук, всеки път като влизам трябва да пиша потребителско име и парола или да влизам чрез бутончето за Фейса. защо е така, при мен ли е проблема?
    Има една цъкалка "Запомни" до полето за парола. Ако я натиснеш дали няма да се оправи проблема?

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dinko Виж мнение
    Има една цъкалка "Запомни" до полето за парола. Ако я натиснеш дали няма да се оправи проблема?
    Благодаря. Този мимент явно съм го забравила

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nelly R. Виж мнение
    Здравейте!

    Имам един малко лаишки въпрос - не знам откакто сме с новия форум ли или откакто минахме на зимно часово време, но от известно време насам, във форума часовете ми излизат с 1 час по-късно от реалните (например сега е 08:54, но ми излиза като 09:54) - може ли да ми помогнете откъде трябва да си оправя настройката? В контролния панел съм на часови пояс GMT + 2 (мисля, че излизаше Кайро) и ми е отбелязано, че е включена автоматичната смяна на времето.
    По въпроса за e-mail известията - и при мен не работи незабавното e-mail известяване, сега съм пуснала на няколко теми "Дневно" известяване - да видим то дали ще работи
    Погледнете дали сега часовете са наред.

    За известяването искам да съобщя на всички потребители с пощи в abv.bg и mail.bg, че има ограничение от страна на тези доставчици за брой получени писма за единица време от даден сървър. Ще дам следния пример: ако за една тема са абонирани 300 потребителя и ABV.BG приема по 5 писма на минута от нашия сървър, вашето писмо може да пристигне и след 1-2 часа.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dinko Виж мнение
    Погледнете дали сега часовете са наред.

    За известяването искам да съобщя на всички потребители с пощи в abv.bg и mail.bg, че има ограничение от страна на тези доставчици за брой получени писма за единица време от даден сървър. Ще дам следния пример: ако за една тема са абонирани 300 потребителя и ABV.BG приема по 5 писма на минута от нашия сървър, вашето писмо може да пристигне и след 1-2 часа.
    Здравей!

    Сега часовете са ок. Благодаря!!! И работата с мейл-известяването ми се изясни вече

  10. #10

    Подразбиране

    Не виждам картинките в някои от темите. Излизат ми като текст, примерно " Name: 079c7d176552a3cd7452842a446cab6a.gif Views: 45 Size: 25.5 KB ", и не се отварят при цъкване, просто си седи текст, който дори не може да бъде маркиран.
    Пробвах да се релогна, да рестартирам браузъра, после и компа, все така ми излизат. Проблемът в мен ли е?

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от neznainata Виж мнение
    Не виждам картинките в някои от темите. Излизат ми като текст, примерно " Name: 079c7d176552a3cd7452842a446cab6a.gif Views: 45 Size: 25.5 KB ", и не се отварят при цъкване, просто си седи текст, който дори не може да бъде маркиран.
    Пробвах да се релогна, да рестартирам браузъра, после и компа, все така ми излизат. Проблемът в мен ли е?
    Можете ли да посочите някоя тема в която виждате така картинките?

  12. #12

    Подразбиране

    Уф, май само на мен не ми харесва "новата ситуация" .......

  13. #13

    Подразбиране

    Не виждам всички нови снимки , само някои от тях. Натискам клавиша нови снимки

  14. #14

    Подразбиране

    и аз не получавам известия и мисля ,че проблема едва ли е в пощенската кутия защото се получават известия за личните съобщения както бе преди обновлението , ако има забавяне би трябвало все пак да се получи нещо макар и по късно
    добре ще е ,ако все пак този проблем се реши

  15. #15

    Подразбиране

    Аз пък от самото обновяване не виждам последните снимки. Като натисна горе клавиша ми излизат снимки от началото на годината и стоят така вече доста време. Нови снимки, без значение на кого са няма.

Страница 8 от 11 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •