Страница 9 от 12 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 175
  1. #121

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    искам да попитам. така съм си настроила бързия достъп, че кликвайки върху заглавието на форума си влизах директно с потребителското име. след обновяването на форума отново направих тези настройки, но сега, макар че не излизам от изход като свърша разходката тук, всеки път като влизам трябва да пиша потребителско име и парола или да влизам чрез бутончето за Фейса. защо е така, при мен ли е проблема?
    Има една цъкалка "Запомни" до полето за парола. Ако я натиснеш дали няма да се оправи проблема?

  2. #122

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nelly R. Виж мнение
    Здравейте!

    Имам един малко лаишки въпрос - не знам откакто сме с новия форум ли или откакто минахме на зимно часово време, но от известно време насам, във форума часовете ми излизат с 1 час по-късно от реалните (например сега е 08:54, но ми излиза като 09:54) - може ли да ми помогнете откъде трябва да си оправя настройката? В контролния панел съм на часови пояс GMT + 2 (мисля, че излизаше Кайро) и ми е отбелязано, че е включена автоматичната смяна на времето.
    По въпроса за e-mail известията - и при мен не работи незабавното e-mail известяване, сега съм пуснала на няколко теми "Дневно" известяване - да видим то дали ще работи
    Погледнете дали сега часовете са наред.

    За известяването искам да съобщя на всички потребители с пощи в abv.bg и mail.bg, че има ограничение от страна на тези доставчици за брой получени писма за единица време от даден сървър. Ще дам следния пример: ако за една тема са абонирани 300 потребителя и ABV.BG приема по 5 писма на минута от нашия сървър, вашето писмо може да пристигне и след 1-2 часа.

  3. #123

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от neznainata Виж мнение
    Не виждам картинките в някои от темите. Излизат ми като текст, примерно " Name: 079c7d176552a3cd7452842a446cab6a.gif Views: 45 Size: 25.5 KB ", и не се отварят при цъкване, просто си седи текст, който дори не може да бъде маркиран.
    Пробвах да се релогна, да рестартирам браузъра, после и компа, все така ми излизат. Проблемът в мен ли е?
    Можете ли да посочите някоя тема в която виждате така картинките?

  4. #124

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dinko Виж мнение
    Погледнете дали сега часовете са наред.

    За известяването искам да съобщя на всички потребители с пощи в abv.bg и mail.bg, че има ограничение от страна на тези доставчици за брой получени писма за единица време от даден сървър. Ще дам следния пример: ако за една тема са абонирани 300 потребителя и ABV.BG приема по 5 писма на минута от нашия сървър, вашето писмо може да пристигне и след 1-2 часа.
    Здравей!

    Сега часовете са ок. Благодаря!!! И работата с мейл-известяването ми се изясни вече

  5. #125

    Подразбиране

    Като прочетох обясненията за абв пощата си смених мейла на настройките и ефекта е същия.................... НИЩО.

  6. #126

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dinko Виж мнение
    Има една цъкалка "Запомни" до полето за парола. Ако я натиснеш дали няма да се оправи проблема?
    Благодаря. Този мимент явно съм го забравила

  7. #127

    Подразбиране

    Хайде пак аз да пиша..............

    За пореден път смених мейла си от abv, gmail сега yahoo..... и проблемът не е при мен с получаване на известия. Смених и компютрите за всеки случай, пак нямам известия, а си ги искам........... Не мога да следя нещата който ме интересуват, с тях ми е лесно.......... Моля някои от админите да провери настройките.

  8. #128

    Подразбиране

    и аз не получавам известия и мисля ,че проблема едва ли е в пощенската кутия защото се получават известия за личните съобщения както бе преди обновлението , ако има забавяне би трябвало все пак да се получи нещо макар и по късно
    добре ще е ,ако все пак този проблем се реши

  9. #129

    Подразбиране

    Аз пък от самото обновяване не виждам последните снимки. Като натисна горе клавиша ми излизат снимки от началото на годината и стоят така вече доста време. Нови снимки, без значение на кого са няма.

  10. #130

    Подразбиране

    Нали съм от "умните" ,да попитам защо не мога да включа емотикон ,когато пиша в някоя от темите .Цъквам повече възможности ,но ...не се появява нищо ,Сигурно греша някъде.

  11. #131

    Подразбиране

    Защо има ограничени на качваните изображения при положение,че използвам външен източник,например ifotki.ru?
    Би трябвало да не се товари сървъра,щом снимките не са качени на него или греша?

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  12. #132

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Нали съм от "умните" ,да попитам защо не мога да включа емотикон ,когато пиша в някоя от темите .Цъквам повече възможности ,но ...не се появява нищо ,Сигурно греша някъде.
    Над прозореца в който пишеш текста има лента с различни икони една от тях е жълто усмихнато човече - кликаш върху нея и избираш желаната емотикона

  13. #133

    Подразбиране

    Dinko,Flame,има ли възможност при отваряне на съответната тема,най-вече на темата за търсенето,най-отгоре да излизат правилата на модераторите за писане в темата и след това постовете?Както е в osinka-та,например?

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  14. #134

    Подразбиране Гоблен

    DSC00092.jpg
    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Честит обновен форум!
    Здравейте!!! Аз съм нова тук дано вие да ми помогните за този гоблен- поне как се казва . Видях го на една снимка и от 1год. къде ли не съм питала -към снимката няма схема . А ние сме рибарско семейство и си го харесахме. Благодаря Ви предварително!

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте, интересува ме кога ще функционира отново онлайн-магазина? Благодаря предварително за отговора!

Страница 9 от 12 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •