Страница 8 от 12 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 175
  1. #106

    Подразбиране

    Струва ми се, че се показват снимки от албумите.

  2. #107

    Подразбиране

    благодаря , и аз останах с това впечатление
    това е една добра новост , а ще има ли възможност да се показват и снимки качени в темите ,а не само в албумите?

  3. #108

    Подразбиране

    Ще опитаме, в момента не знаем как точно е възможно да се осъществи тази функция.

  4. #109

    Подразбиране

    възтановено ли е получаването на уведомления за темите за които сме абонирани , аз получавам само за ЛС за другите теми не

  5. #110

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    възтановено ли е получаването на уведомления за темите за които сме абонирани , аз получавам само за ЛС за другите теми не
    Ако става въпрос за уведомление по мейл - възстановено е. Когато отидеш на твоя профил в теми с абонамент маркираш темите които искаш и избираш опция за известяване - има няколко варианта за интервал във времето.

  6. #111

    Подразбиране

    благодаря ти Юра точно за това питам но по емейла получавам съобщение само от ЛС от другите теми не ,въпреки че съм ги маркирала в профила си

  7. #112

    Подразбиране

    Привет на всички!
    Честита ни промяна!
    Сега всички сме като бебета.
    Благодарности на всички, които са виновни за това удоволствие!
    Аз нямам още представа кое, как, къде, защо, по колко пъти, по кое време... Но понеже съм любознателна, смятам, че няма да имам проблеми с разузнаването на новостите.
    Моят въпрос е следния:
    Ще има ли възможност след приключване на сегашните промени във форума, да се правят такива, ако забележим след време нещо, което не сме догледали сега?
    Звездите не се страхуват, че може да ги вземат за светулки.

    esstef@gmail.com

  8. #113

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    благодаря ти Юра точно за това питам но по емейла получавам съобщение само от ЛС от другите теми не ,въпреки че съм ги маркирала в профила си
    Прегледай си хубаво настройките, ако темите са маркирани няма логика да не идват известия по мейла.

  9. #114

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Прегледай си хубаво настройките, ако темите са маркирани няма логика да не идват известия по мейла.

    Юра и при мен не идват, вчера съм маркирала едно по едно и освен ЛС друго съобщение на мейла ми не идва

  10. #115

    Подразбиране

    При мен идват - тогава не знам при вас защо....

  11. #116

    Подразбиране

    Здравейте!

    Имам един малко лаишки въпрос - не знам откакто сме с новия форум ли или откакто минахме на зимно часово време, но от известно време насам, във форума часовете ми излизат с 1 час по-късно от реалните (например сега е 08:54, но ми излиза като 09:54) - може ли да ми помогнете откъде трябва да си оправя настройката? В контролния панел съм на часови пояс GMT + 2 (мисля, че излизаше Кайро) и ми е отбелязано, че е включена автоматичната смяна на времето.
    По въпроса за e-mail известията - и при мен не работи незабавното e-mail известяване, сега съм пуснала на няколко теми "Дневно" известяване - да видим то дали ще работи

  12. #117

    Подразбиране

    искам да попитам. така съм си настроила бързия достъп, че кликвайки върху заглавието на форума си влизах директно с потребителското име. след обновяването на форума отново направих тези настройки, но сега, макар че не излизам от изход като свърша разходката тук, всеки път като влизам трябва да пиша потребителско име и парола или да влизам чрез бутончето за Фейса. защо е така, при мен ли е проблема?

  13. #118

    Подразбиране

    Не виждам картинките в някои от темите. Излизат ми като текст, примерно " Name: 079c7d176552a3cd7452842a446cab6a.gif Views: 45 Size: 25.5 KB ", и не се отварят при цъкване, просто си седи текст, който дори не може да бъде маркиран.
    Пробвах да се релогна, да рестартирам браузъра, после и компа, все така ми излизат. Проблемът в мен ли е?

  14. #119

    Подразбиране

    Уф, май само на мен не ми харесва "новата ситуация" .......

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Не виждам всички нови снимки , само някои от тях. Натискам клавиша нови снимки

Страница 8 от 12 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •