Страница 1 от 12 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 175
  1. #1

    Question Въпроси относно обновяването на форума

    Всички се вълнуваме от предстоящото обновяване на форума и в нас възникват различни въпроси, на които търсим отговор.
    Предлагам в тази тема да зададем предварително нашите въпроси, за да могат админите да ни отговорят на предстоящата среща.
    Ето и моите въпроси:

    1. Има ли вероятност при обновяването да се изгуби част от информацията в който и да е от подфорумите?
    2. Възможно ли е с обновяването да се изчистят всички регистрирани гобленари, които не са влизали във форума последните 3 години, например?
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #2

    Подразбиране

    1. Да, но по-скоро не , освен това ще запазим архив на целия форум в състоянието му преди да бъде обновен.
    2. Да.

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря!

    Супер е,че ще се запази целият архив от преди обновяването!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #4

    Подразбиране

    Имам въпрос относно качването на снимки, по същия начин ли ще е или може малко да се упрости?

  5. #5

    Подразбиране

    Визията изцяло нова ли ще е или ще прилича горе-долу на този като организация, смисъл теми, подтеми и т.н. И дали ще има възможност / като в някои руски форуми/ да се "закачват" директно в постовете малки схеми или картинки с малки размери, за да могат да се теглят от всички, за да се избегнат моментите : " Искам и аз", " Пратете и на мен".....
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  6. #6

    Подразбиране

    Възможно ли е при обновяването на форума да бъдат изтрити неактивните линкове към безплатните схеми?

  7. #7

    Подразбиране

    Не, защото няма как да проверим кои са активни и кои не освен ако някой не ни прати конкретен списък. Освен това при линковете има няколко вида неактивност/невалидност - офлайн, липсващи, заменени и др.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от slasch Виж мнение
    Възможно ли е при обновяването на форума да бъдат изтрити неактивните линкове към безплатните схеми?
    Почистването на форума от повторения, неактивни линкове и др става на доброволни начала. Може би е добре след обновяването на форума да се направи отново такава "акция".Колкото повече доброволци има толкова по-бързо ще се осъществи.Това е доста трудоемка дейност , свързана с много прелиствания на отделната тема.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  9. #9

    Подразбиране

    Аз имам една молба, или по-скоро предложение. Да се увеличи обема на личната кореспонденция. Аз си пазя, за всеки случай съобщения с адреси, например. И въпреки, че не получавам много съобщения, често ми се случва да ми е пълна кутията.

  10. #10

  11. #11

    Smile

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Почистването на форума от повторения, неактивни линкове и др става на доброволни начала. Може би е добре след обновяването на форума да се направи отново такава "акция".Колкото повече доброволци има толкова по-бързо ще се осъществи.Това е доста трудоемка дейност , свързана с много прелиствания на отделната тема.
    Тъй като съм нова тук, естествено - попрочетох едни от най-дългогодишните теми тук, където имаше неактивни линкове. Как и на кого да предавам тази информация, когато попадна на такива неактивни линкове?

  12. #12

    Smile

    Цитат Първоначално написано от valantina Виж мнение
    Тъй като съм нова тук, естествено - попрочетох едни от най-дългогодишните теми тук, където имаше неактивни линкове. Как и на кого да предавам тази информация, когато попадна на такива неактивни линкове?
    В тази тема се подава инфо за повторения или не активни линкове:
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2884

  13. #13

    Подразбиране

    Имам предложение, може да се посрещне на нож, но ще се изкажа.....

    Има теми, които нямат нищо общо с нашето хоби и те напоследък са основните във форума. Когато и да влезна във форума, новите мнения са основно Игра на асоциация №-та на брой, игра на градове, познай думата отзад напред, от средата нататък, игра на не знам какво си и т.н. и т.н..... Безкрайни и безмислени..........

    Все си мисля, че "Вашите истории" може да се използва за някакви по смислени неща........

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Имам предложение, може да се посрещне на нож, но ще се изкажа.....

    Има теми, които нямат нищо общо с нашето хоби и те напоследък са основните във форума. Когато и да влезна във форума, новите мнения са основно Игра на асоциация №-та на брой, игра на градове, познай думата отзад напред, от средата нататък, игра на не знам какво си и т.н. и т.н..... Безкрайни и безмислени..........

    Все си мисля, че "Вашите истории" може да се използва за някакви по смислени неща........


    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    подкрепям did_tag

Страница 1 от 12 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •