Страница 6 от 12 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 175
  1. #76

    Подразбиране

    Сложихме показването на последно качените снимки като бутон горе точно до "Какво ново?"

    novi-snimki.jpg

  2. #77

    Подразбиране

    Бих искала нещо да питам - преди в долния десен ъгъл излизаше едно каренце, в което бяха подредени темите и едно скролване се отиваше на темата, която те интересува без да се връщаш в началото. Сега го няма. Може би е променено мястото му, но не го открих.

  3. #78

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Мадам Етел Виж мнение
    Честито и поздравления! Да ни служи дълго и безотказно! НО!!!, кога ще се обърне СПЕЦИАЛНО внимание на правилния български език и ще се редактират неща, които са в "главата" на Форума или в заглавията на теми, пуснати от Админи и Модератори?! Пример: "МояТ профил", "НовияТ форум..." и прочее... Искрено се надявам на правилно разбиране и своевременно реагиране по този въпрос, най-малкото, защото демонстрира уважение и висока класа!
    Приятно пребиваване и споделяне!
    "Моя профил" съм го забелязал и е въпрос на време да го коригираме. Както съобщихме по-рано, в следващите дни форумът ще се донаглася. Днес ще обърнем внимание на всички забележки изпратени от гобленарки-лингвистки. Ако забележите някоя неправилно изписана дума или пропусната буква, моля изпращайте ми информация на ЛС.

  4. #79

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    А когато се пише на латиница - тогава какво ? Вярно че правописа си е с тежест ,но за мен лично написаното на латиница е значително по-голямо неуважение .
    АБСОЛЮТНО и безусловно се съгласявам, но аз имах предвид "официалната" страна на Форума, а не "личните изяви" на потребителите- това е отделна и... неизчерпаема (меко казано!) тема!

    ДИНКО,

  5. #80

    Подразбиране

    @zhak и до всички: стари версии на IE не се поддържат вече дори от Microsoft. Ако ползвате IE, обновете го до версия 9 или 10, безплатно е.

    @joana: аз ползвам Mozilla Firefox, dinko e c Google Chrome, и с двата браузъра форума работи без никакви проблеми, може би ползвате стара версия, опитайте да я обновите.

    @abazova_s: в лентичката под всяко мнение има 2 бутончета: "Отговор" и "Отговори с цитат", ползвайте бутончето "Отговор". Или използвайте формата за "бърз отговор" в дъното на страницата ИЛИ метода описан от manka.

    @alessina: Прикачам стария изглед, къде е тази област не мога да я намеря?

    forum.jpg

  6. #81

    Подразбиране

    @alessina: Прикачам стария изглед, къде е тази област не мога да я намеря?

    forum.jpg[/QUOTE]


    Не става въпрос за началната стр., а когато вече сме отворили страница към определена тема и след това искаме да отидем директно на друга тема, без да се връщаме отново на начална стр.
    Или пък както сега съм отворила тази тема, а след това искам да изляза от нея,но да остана в същия подфорум. Преди го имаше, сега все още не съм го открила и аз.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #82

    Подразбиране

    За това ли става въпрос?

    forum-next.jpg

    В момента това може да се прави с тези линкове, има ги под всяка тема:

    forum-next-new.jpg

  8. #83

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA
    Не става въпрос за началната стр., а когато вече сме отворили страница към определена тема и след това искаме да отидем директно на друга тема, без да се връщаме отново на начална стр.
    Или пък както сега съм отворила тази тема, а след това искам да изляза от нея,но да остана в същия подфорум. Преди го имаше, сега все още не съм го открила и аз.
    NIA, ако искаш да останеш в същия подфорум, не може ли да използваш тази опция, която е най-отгоре на екрана?:
    Grupa Temi.jpg
    Аз лично, винаги съм ползвала този начин на връщане към подгрупата с теми, но съм нова във форума и не съм забелязала другата възможност, а може и да е била по-удобна...

  9. #84

    Подразбиране

    Новата визия на форума е супер,но..всичко е много объркано, не намирам неща,които търся,вчера не можех и мнение да напиша...Защо са необходими тези промени? Излиза ,че сега трябва да прекарам доста часове, за да разуча тези промени, а не винаги имам време..Кое наложи смяната на старата визия? Бяхме си свикнали,знаехме си кое къде да търсим...а сега е лудница!
    Искам да видя Вашите творби...не ги намирам..всичко в блогове ли ще е? На ново ли ще се качва?
    Последните два дни като вляза и само се ядосвам...затова временно спирам да минавам през форума! Успех на админите, но на мен лично старата версия ми беше по-понятна и по-подредена!

  10. #85

    Подразбиране

    Лети, не е толкова трудно да се ориентираш, дори за такива като мен, които не са съвсем на "ти" с компютърната техника. Просто отдели един час да разгледаш всичко и сама ще си отговориш на въпроса защо беше необходима промяната. Новият форум дава много повече възможности. Ако нещо не ти е ясно, в тази тема можеш да си зададеш въпроса и ще получиш компетентен отговор. А иначе и Вашите творби си ги има, и всички останали теми, само че ти според мен не си влязла в самия форум, а в раздел блогове, щом виждаш само блогове.

  11. #86

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame Виж мнение
    За това ли става въпрос?

    forum-next.jpg
    И това не е,сега ще пробвам и аз да обясня за кое иде реч.
    Когата съм примерно в дадена тема и искам да отида в друга тема или в друг раздел направо,долу в дясно имаше лента,като я натиснеш изскача прозорче в което излизаше целия форум,раздели подраздели.


    А и още нещо,когато натиснеш бутончето- отговор или отговори с цитат,ти излиза менюто за бърз отговор,а когато натиснеш бутона,който аз написах,тогава вече ти дава разш.отговор,само твой,без да цитираш.
    За мен всеки вариант е идеален,харесват ми много новите неща,и новите бутончетаааа.
    Редактирано от manka : 12.11.2013 в 15:17.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  12. #87

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    ...Защо са необходими тези промени?
    @leti_at: Нарича се прогрес, по тази логика никой нищо не трябва да прави за никой и никога.
    @manka: Горе долу разбрах обаче не мога да си спомня точно това нещо, иначе съвета на Nelly R. е наистина добър. Този подход се ползва и в много други сайтове.

  13. #88

    Подразбиране

    Разкош!!! Поздравления!!! А най-много ми харесва, че вече могат да се разглеждат снимките на едно място-НОВИ СНИМКИ. Тази опция дава възможност на такива лентяи като мен да се наслаждават до безкрай на постиженията на другите и да следват харесаните снимки до съответната тема. Респект към създателите на новия сайт!

  14. #89

    Подразбиране

    Иxa,супер имаме си вече бутон бърза навигация,
    благодаря flame 37ed281bcfd4ab3559ec39eb79b3f2ac.gif

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте!
    Отдавна не съм влизала във форума и сега останах малко объркана от новия му вид - не можах да открия как да вляза с профила си. Чак когато опитах да напиша мнение и ми излезе съобщение, че нямам право, защото не съм регистрирана, ми се отвори прозорче за въвеждане на акаунта. А иначе в началото най-горе има лента, в която има линк за регистрация, но не и за вход. Аз ли не съм видяла къде е входа?

Страница 6 от 12 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •