Страница 10 от 12 ПърваПърва ... 89101112 ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 175
  1. #136

    Подразбиране

    До админите!
    Има ли възможност да се повиши броя на качените картинки от външен източник?Да не са 5,а повече?
    При това положение ако картинките са ни повече от 5,трябва да пишем повече постове,което според мен е излишно.Така и така източника е външен,би трябвало сървъра на форума да не се натоварва толкова.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #137

    Подразбиране

    Не е във връзка с обновяването но да кажа, че антивирусната ми пищи като отворя: http://www.goblenite.org/showthread.php?t=1222
    Редактирано от ata : 04.04.2014 в 17:56.

  3. #138

    Подразбиране

    Здравейте,
    някой може ли да ми помогне по следните въпроси :
    1. Как може да се смени или сложи снимка на профил ? Търсих в папка досие - но явно не е там .
    2. Става въпрос за търсенето . В стария форум - при задаване на ключова дума - излизаха веднага самите мнения и ставаше много бързо и лесно. Сега при задаване дори и с разширено търсене излизат целите подфорумчета и трябва да се чете едва ли не целият форум, за да се намери каквото трябва. Действително ли е така?
    Извинявам се за въпросите сигурно имат прости отговори, които не съм довидяла в структурата на новата визия , но много моля за помощ , отговор и разяснения.
    Лек и хубав ден .

  4. #139

    Smile

    Цитат Първоначално написано от VenezS Виж мнение
    Здравейте,
    някой може ли да ми помогне по следните въпроси :
    1. Как може да се смени или сложи снимка на профил ? Търсих в папка досие - но явно не е там .
    2. Става въпрос за търсенето . В стария форум - при задаване на ключова дума - излизаха веднага самите мнения и ставаше много бързо и лесно. Сега при задаване дори и с разширено търсене излизат целите подфорумчета и трябва да се чете едва ли не целият форум, за да се намери каквото трябва. Действително ли е така?
    Извинявам се за въпросите сигурно имат прости отговори, които не съм довидяла в структурата на новата визия , но много моля за помощ , отговор и разяснения.
    Лек и хубав ден .
    Здравейте,
    Картинката се сменя или слагате нова от "Потребителски контролен панел" - ето от тук



    и след това отивате на промяна на аватар - ето тук



    Както виждате има ограничение на картинката, която искате да използвате - тя трябва да е 80 на 80 пиксела и не по-голяма от 19,5 кв.
    Надявам се, че ще се справите успешно с аватара.

    По втория въпрос, до колкото видях, търсачката на форума е настроена така, че да търси и отваря ТЕМИТЕ, в които се съдържа търсената дума. Това е при положение, че търсите още в началото на форума преди да сте влезли в някоя от темите.

    Но като влезете в дадена тема и отидете на разширено търсене и напишете думата, която търсите - тогава излизат мненията, в които се съдържа търсената дума.

    Дано съм успяла да помогна.
    Редактирано от pakpak : 29.04.2014 в 15:37.

  5. #140

    Подразбиране

    Здравей pakpak,
    Благодаря за разяснението. Реших първо да пробвам със търсеното , което за мене е по-важно. С Аватара мисля, че ще се справя.
    Ето какво се получи / т.е. при мене не се получава / . Разказвам в картинки според Вашите инструкции .

    Изпълнено 1- Търся когато съм във ГЛАВЕН ФОРУМ с дума за търсене - показана с 2.

    Резулатат от търсеното са двете теми показани по-долу.

    След това избирам първата тема и търся с разширение и отметка на Post / пробвала съм и без отметка и с отметки на всички други опции /

    И резултата е: отново ми показва двете теми / а аз очаквах да се покаже само мнението, в което се съдържа ключовата дума Розаче , не да се четят 46 поста за да се намери поста в който има информацията /


    Съжалявам ако аз пак не съм доразбрала или това са възможностите които има , или проблема е само при мене ????
    Редактирано от VenezS : 29.04.2014 в 16:55. Причина: Розаче

  6. #141

    Подразбиране

    Добре, ето какво имах аз предвид

    това е когато задам да търси МАДОНА в началото на форума - с това търсене се ориентирам в кои теми я има тази дума



    Виждам, че я има в Безплатни схеми, Вашите творби и т.н.
    Отварям темата Безплатни схеми и горе в дясно виждате, че има опция "покажи мненията"



    а това е резултата от търсенето - мненията, в които се съдържа думата МАДОНА


    Сигурна съм, че ще се справите

  7. #142

    Подразбиране

    Много благодаря !!! сега се справих и е съвсем друго ...точно каквото очаквах ... Още веднъж благодаря .

  8. #143

    Подразбиране

    До Админите!
    Има ли възможност под всеки написан пост да се постави бутон за "лайк" или нещо подобно? На "devichnik"има такава опция,а на "osinka" има поставена детелинка.
    По този начин се предоставя възможност да се разбере дали информацията и поста е била полезна и доколко.
    Например,показват се разливни бодове,техники и искаш да изразиш одобрението си.Натискаш "лайк"-а и готово.Иначе или трябва да благодариш на ЛС или да пишеш нов пост.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  9. #144

    Подразбиране

    Въпрос към админите:

    Имам приятелка, от 2 години е регистрирана във форума, но............ не може да публикува мнение или каквото и да било. Ника и е feti78
    Моля за съдействие от страна на админите. При опит да се види дори картинка, излиза следният надпис:

    " feti78, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

    Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
    If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation."

    Продължавам с наблюденията - когато я потърсиш - няма такъв потребител, дотук добре, но................ аз влезнах с ника и паролата й - как става, хем я няма, хем е тук, но без право да гледа картинки или публикува мнение. Пиша аз, защото тя дори не може да изпрати съобщение до админите.
    Редактирано от did_tag : 10.10.2014 в 10:59.

  10. #145

    Подразбиране

    @tdm13: Би трябвало да може, ще потърсим решение с Динко.

    @did_tag: Привет, причината е, че feti78 не е потвърдила регистрацията си чрез изпратения автоматичен email от форума. Нека опита отново, би трябвало вече да има необходимите права.

    Поздрави!

  11. #146

    Подразбиране

    Благодаря

  12. #147

    Подразбиране

    Възможно ли е в дясно където е ПОСЛЕДНА АКТИВНОСТ срещу темата да се сложат оранжевите стрелки, които са налични до темите под ПОСЛЕДНО МНЕНИЕ? Дано ме разбрахте
    Иначе има доста променени неща за добро! Поздравления!

  13. #148

    Подразбиране

    Здравейте
    помагайте отново-пощата която съм дала да получавам съобщения отдавна е блокирана ,но не успях да я променя с действаща
    или по точно от djina59@mail.ru на djina59@abv.bg
    Опитвах се да въстановя руската за да не ви занивам със себе си но напразно
    Благодаря ви предварително
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  14. #149

    Подразбиране

    Ако трябва да се спре известяването към пощата. Не е логично да получавам известия за нови мнения след 2 месеца... И други се оплакваха, но положението е същото.

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    Урааа! Имам вече комп.Пощата ми е със стари съобщения дори от м юли .Това известяване се обезмисля и може да се спре.

Страница 10 от 12 ПърваПърва ... 89101112 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •