Страница 11 от 12 ПърваПърва ... 9101112 ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 175
  1. #151

    Подразбиране

    И отново същото - имам съобщение за мнение от 1.08. Къде е логиката?

  2. #152

    Подразбиране

    Хайде стига вече с тези стари съобщения в пощата,моля!Безмислено е.

  3. #153

    Подразбиране

    Май не ни чете този,който трябва...Аз ви чета,най-редовно..и си викам,че няма да пиша да не се почетвъртвам,ама...и днеска пак писма,че някой писал там,дето и аз ....през месец август!!Дето казва един мой познат от фейса:Ша си сипя едно!

  4. #154

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galya_kost Виж мнение
    Май не ни чете този,който трябва...Аз ви чета,най-редовно..и си викам,че няма да пиша да не се почетвъртвам,ама...и днеска пак писма,че някой писал там,дето и аз ....през месец август!!Дето казва един мой познат от фейса:Ша си сипя едно!
    Абсолютно никой не чете и никой от админите май не се интересува. Или поне не е това което ние очакваме - адекватно и своевременно отстраняване на проблемите - поне техническите....

  5. #155

  6. #156

    Подразбиране

    Душкова, то с едно няма да мине......Да ударим по две

  7. #157

    Подразбиране

    Ееее,много сме,че и по две като ударим,да вадя и туршийката тогава,да н'земем д'с'изложим!

  8. #158

    Подразбиране

    Може , може, няма да се чудя много , ама пак тези стари съобщения. Админът не куса тазгодишната салкъмена и ....затова е разсеян. Вече става и хладничко , че ще върви и юнашкото мезе .Наздраве!

  9. #159

    Подразбиране

    Изпонапихме се тука.....♥♥♥
    Отивам да ударя едно конче на негърките, днес имам мейлче от август

  10. #160

  11. #161

    Подразбиране

    И при мен всеки ден е Август.

  12. #162

    Подразбиране

    "Август е ноемвриии".Наздраве!

  13. #163

  14. #164

    Подразбиране

    От края на август получих на 2.12. уведомление... Струва ли си да продължаваме ...

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Е, нямам нерви ...уведомления за записване за срещата в Шумен...как много ме интересува!!!!!!! Стига вече!!!!

Страница 11 от 12 ПърваПърва ... 9101112 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •