Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 175
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Имам предложение, може да се посрещне на нож, но ще се изкажа.....

    Има теми, които нямат нищо общо с нашето хоби и те напоследък са основните във форума. Когато и да влезна във форума, новите мнения са основно Игра на асоциация №-та на брой, игра на градове, познай думата отзад напред, от средата нататък, игра на не знам какво си и т.н. и т.н..... Безкрайни и безмислени..........

    Все си мисля, че "Вашите истории" може да се използва за някакви по смислени неща........
    Подкрепям! Напоследък имам все по-малко време да шия, но тук влизам доста редовно и повечето от новите мнения са все в игрите...
    Не отговарям на ЛС, написани на латиница или неграмотно, без прикачена снимка и без имейл адрес!

  2. #17

    Подразбиране

    Предложение + въпрос + конструктивно решение:
    - Потребители, ползващи форума за писане само на лични съобщения да не се мигрират в новата платформа, т.е. с 0 мнения в темите.
    - Каква е възможността да се направи?
    - Ако някой "наранен" попадне в тази група, веднага може да се регистрира и да бъде поканен с автоматичен мейл да иде в тема "Представяне"


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  3. #18

    Подразбиране

    Потребителите с 0 мнения ще бъдат изтрити. Ако някой има против това или да напише нещо някъде за да има поне 1 мнение или да ми прати ЛС. Предложението на did_tag е много добро.

  4. #19

    Подразбиране

    flame,
    мисля че трябва да се даде гратисен период за новорегистрирани потребители. Нали им трябва време да разгледат форума, да се запознаят с правилата и чак тогава да вземат да пишат.
    Иначе ако всеки новорегистриран вземе веднага да пише, за да не го изтрият, още не разбрал правилата, ще стане едно мазало от мнения където трябва и където не трябва по темите.
    И нека правилата на форума се допълнят и темата за тях да се оцвети в друг цвят, или да се измисли начин как да привличат вниманието, за да бъдат прочетени.

    Подкрепям мнението на did_tag с двете ръце. Има си форуми за забавления, който иска игри и кулинария да си пише там. Този си е тематичен за гоблени и нека предимно такъв да си остане.

  5. #20

    Подразбиране

    nellli подкрепям те , наистина , не е лошо да има гратисен период , но това е форум за гоблени и нека игрите останат в съответните им ... форуми .
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  6. #21

    Подразбиране

    Миро, нали и аз това казвам, че подкрепям предложението на did_tag, темите които не са свързани с гобленарството да изчезнат от форума.
    Тази дискусия сме я бистрили и преди. Когато бяхме на стария сървър и нямаше достатъчно място, една дама предложи да се закрият гобленарски теми, които не били много активни, като например тази, в която се показваха гоблени, на които е даден втори шанс. Тогава аз казах, че форумът е за гоблени и който иска развлечения да си ги търси на друго място. На дамата това не и хареса и стана хаплива. За съжаление никой не ме подкрепи тогава.

    Нямам идея какво ще кажат админите за това предложение, тъй като по всяка вероятност форумът е обвързан пряко с броя посещения и броя потребители. Та ако се махнат паразитните теми, много хора ще престанат да влизат тук. Ще намалеят посещенията и регистрираните потребители.
    Искрено се надявам, че след тази профилактика наистина ще има кардинални промени.

  7. #22

    Подразбиране

    напълно подкрепям. според мен тези теми са напълно излишни. на който му се играят игри да си ги играе другаде.

  8. #23

    Подразбиране

    Подкрепям Нели! Очевидно има доста замрели теми, без никакъв интерес. Според мен нямат място във форума. Също съм и "За" премахване на игрите, айде моля, зрели хора със сериозно хоби ще пишем градове и не знам си какво ....
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  9. #24

    Подразбиране

    Аз имам една огромна молба - да решат админите до колко гоблени могат да се пускат за продажба в обявите , така че същото да не се приема за реклама на фирма или т.н. Да се впише към правилата и да се знае от всички.

  10. #25

    Подразбиране

    .... кога да очакваме събитието


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rodich Виж мнение
    .... кога да очакваме събитието
    Най-вероятно през някой от уйкендите, но кой точно?!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  12. #27

    Подразбиране

    Ехх,и този уикенд мина,ами ще си чакаме следващия

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  13. #28

    Подразбиране

    Никой нее казал, че не обичаме админите. Просто се вдигна много шум за нищо То не бяха дебати днес ли да се обнови, утре ли ........
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  14. #29

    Подразбиране

    Да ни е честит новият форум!!!!!
    Благодаря на админите!!!!!
    ♥♥♥

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Честит обновен форум!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •