Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 35
  1. #16

    Подразбиране

    марина, свободни ли са другите коледни мотивчета? и аз май ще давам обяснения

  2. #17

    Подразбиране

    Много се извинявам но има един гоблен който е на Дим но май китайската версия ,моля да ми кажете дали е възможно да се достави.

  3. #18

    Подразбиране

    Айде и аз да не остана назадПоръчвам си коледните мотиви, разбира се ако са останали и трите зимни гоблена, за които вече писах.
    Редактирано от fantaziq : 30.10.2013 в 00:01.

  4. #19

    Подразбиране

    Марина,ако конете са свободни ,бих желала един комплект.Пощата ти е пълна и не успях там .Благодаря ти!

  5. #20

    Подразбиране

    Mарина, писах и на e-mail-а, ако има свободен "Лазурен бряг", бих искала един.

  6. #21

    Подразбиране

    Марина ,тъй като не можах да ти изпратя съобщение на лични ,поради това,че пощата ти е пълна-пиша тук.Включи моля те в поръчката и гоблена ,за който аз се интересувам и съм ти писала на лични.

  7. #22

    Подразбиране

    И аз искам лазурен бряг ако има свободен!

  8. #23

    Подразбиране

    Здравейте, момичета!!!!
    МНОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ , но за момента поръчката за гоблени отпада!!
    Чувствам се много неудобно, но човека по които трябваше да се пратят гоблените няма да пътува скоро,
    Ако има нещо различно ще пиша веднага!!!
    Извинете ме още веднъж!
    skype: marina.nenova

  9. #24

    Подразбиране

    100 % аз съм каръка в групата...
    За първи път реших да се включа в поръчките на Дименшъните и ето какво стана....
    Толкова се натъжих от това съобщение.... че нямате си представа даже...
    Бях в някаква безумна еуфория и с огромно нетърпение си чаках моя Дим, дето се каня да си го поръчвам от много отдавна....
    Ама.... кофти ден явно....
    Ще го преживея някак си

  10. #25

    Подразбиране

    Споко, ще стане ,случва се.А аз се бях нагласила да питам, та може и при мен да е каръка, да бях питала ....

  11. #26

    Подразбиране

    стига де, няма каръци, както се появи възможност за поръчка, така пак ще се появи - аз от моята не се отказвам, когато ще, тогава да става...

  12. #27

    Подразбиране

    И моята поръчка остава.Аз не бързам и за шиене имам бая
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  13. #28

    Подразбиране

    И моята поръчка остава - когато стане.

  14. #29

    Подразбиране

    Маринка, не се притеснявай. Ние сме ти благодарни за това ,че ни вършиш услуга и не вярвам някой да има каквито и да е претенции. Все ще се осъществи поръчката, щом не е сега, по-нататък ще стане. Аз лично имам търпение. Запазвам си поръчката така както съм я оформила до момента с трите зимни гоблена и коледните мотиви, докато стане време може да си поръчам още нещо допълнително.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    И моята остава,ако се осъществи през декември или януари ще дам допълнително друг адрес.Няма да съм в България до края на януари.

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •