Резултати от анкета: На каква тема да бъде вторият анонимен конкурс?

Гласували
86. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Жената-богиня, майка и любима.

    18 20.93%
  • Цветни настроения.

    17 19.77%
  • Пеперудено вълшебство.

    3 3.49%
  • Родна стряха.

    3 3.49%
  • Пътешествия.

    9 10.47%
  • Детство мое.

    0 0%
  • За животните с любов.

    2 2.33%
  • Любов и романтика.

    6 6.98%
  • Красотата на природата.

    27 31.40%
  • Сюжети.

    1 1.16%
Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 114

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Записвам се и аз. Като отворих шкафа, се оказа, че имам за всяка тема по нещо.

  2. #2

    Подразбиране

    И аз тук, престраших се
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  3. #3

    Smile

    Този път и аз ще се включа.................... Имам комплекти от всички тематики, сега ще изчакам да се определи точно коя, за да подбера и модела..................

  4. #4

    Подразбиране

    Да освежа малко темата,че покрай емоциите от нац. среща да не забравите да гласувате за новия конкурс. Времето тече, да не кажа, лети и скоро flame ще пусне шалтера.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #5

    Подразбиране

    ами аз имам и носии за доизбродирване и ... една камара модели български шевици,
    така че и в тази тема бих се включила

  6. #6

    Подразбиране

    Разбрах,че ще има обновяване на форума. както и да е ... Записвам се, независимо каква е темата. От сега си казвам - ще участвам. Случайно да не изпусна като миналата година записването.
    Не мога всеки ден да влизам и да търся какво е станало, ночакам с нетърпение темата и ... нисък старт

  7. #7

    Подразбиране

    Само да попитам, цитирайки точка 6 от регламента за участие
    "6. Размери на конкурсните гоблени - задължителен е минималният размер - 230 кв., като в едно квадратче се съдържат 100 знака. Това се отнася само за общите размери на гоблена. не е задължително всички квадратчета да са изпълнени.
    /Общият брой на квадратчетата се определя като броя на кв. на ширина се умножи по бр. на кв. на височина/"
    т.е гоблен с размери 16/15 квадратчета поне

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Пухче Виж мнение
    Само да попитам, цитирайки точка 6 от регламента за участие
    "6. Размери на конкурсните гоблени - задължителен е минималният размер - 230 кв., като в едно квадратче се съдържат 100 знака. Това се отнася само за общите размери на гоблена. не е задължително всички квадратчета да са изпълнени.
    /Общият брой на квадратчетата се определя като броя на кв. на ширина се умножи по бр. на кв. на височина/"
    т.е гоблен с размери 16/15 квадратчета поне
    Да!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #9

    Подразбиране

    Засега води тема "Красотата на природата", въпреки, че напоследък пресъздавах красотата на взаимоотношенията, време е да сменя ресора.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  10. #10

    Подразбиране

    Гласувах за Красотата на природата / каквото и да значи /
    Имам един въпрос - защо няма тема " Икони " или " Българска шевица"?
    Въпроса всъщност е предложение за следващия конкурс

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от demira Виж мнение
    Гласувах за Красотата на природата / каквото и да значи /
    Имам един въпрос - защо няма тема " Икони " или " Българска шевица"?
    Въпроса всъщност е предложение за следващия конкурс
    Икони влиза в първата тема - за жената. Вярно, само за богините.
    Но не можем да направим конкурс само за икони. Не всеки иска да шие икона, макар че лично аз обичам и шия. Но конкурса го правя не за себе си, а за болшинството.И второ - мисля си, че при регламент да не се повтаря гоблен, едва ли ще има достатъчно модели като имам предвид броя на участниците в първия конкурс.

    Относно "Българска шевица" - да, красива е, но не виждам как би могла да се вмести в един конкурс за гоблени. Нека не смесваме понятията.
    Виждала съм рамкирани шевици и те не изглеждат никак зле, но те са малки, а целта на конкурса е по-голям проект.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от demira Виж мнение
    Гласувах за Красотата на природата / каквото и да значи /
    Имам един въпрос - защо няма тема " Икони " или " Българска шевица"?
    Въпроса всъщност е предложение за следващия конкурс
    Много ми хареса !
    И после всичките при нас в църквата!
    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от demira Виж мнение
    Гласувах за Красотата на природата / каквото и да значи /
    Имам един въпрос - защо няма тема " Икони " или " Българска шевица"?
    Въпроса всъщност е предложение за следващия конкурс
    Не съм съгласна и с двете теми - икони и шевица не всички шият и харесват. И ако се изберат особено иконите колко човека ще ги шият/ за мен трябва и определено състояние на духа когато се шие икона, а не само така да мине/, нали искаме да има повече участници, да се включват и нови членове от форума. И ако не успее човек да завърши работата, колко ще останат на финала. Мисля, че идеята на тези конкурси не е такава. Имам предложение да направим конкурс на тема Винтидж, новогодишнен, може и приложно ръкоделие. Да раздвижим нещата - иначе все пейзажи и цветя май шием за конкурса. Така може и да се съкратят нещата, иначе много се разтягат във времето.

  14. #14

    Подразбиране

    още не съм решила дали да участвам, много ми се иска, но времето все не стига. аз мисля, че идеята е да се ушие един по-голям гоблен и затова времето е повече. но наистина темата за красотата на природата, която засега води, е много обширна. и идеята да се стесни обхвата с подтеми, от която да се избере една, е добра.

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mamanushi Виж мнение
    Имам предложение да направим конкурс на тема Винтидж, новогодишнен, може и приложно ръкоделие. Да раздвижим нещата - иначе все пейзажи и цветя май шием за конкурса. Така може и да се съкратят нещата, иначе много се разтягат във времето.
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •