Резултати от анкета: На каква тема да бъде вторият анонимен конкурс?

Гласували
86. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Жената-богиня, майка и любима.

    18 20.93%
  • Цветни настроения.

    17 19.77%
  • Пеперудено вълшебство.

    3 3.49%
  • Родна стряха.

    3 3.49%
  • Пътешествия.

    9 10.47%
  • Детство мое.

    0 0%
  • За животните с любов.

    2 2.33%
  • Любов и романтика.

    6 6.98%
  • Красотата на природата.

    27 31.40%
  • Сюжети.

    1 1.16%
Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 114
  1. #16

    Подразбиране

    Записвам се и аз. Като отворих шкафа, се оказа, че имам за всяка тема по нещо.

  2. #17

    Подразбиране

    Засега води тема "Красотата на природата", въпреки, че напоследък пресъздавах красотата на взаимоотношенията, време е да сменя ресора.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  3. #18

    Подразбиране

    И аз тук, престраших се
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  4. #19

    Smile

    Този път и аз ще се включа.................... Имам комплекти от всички тематики, сега ще изчакам да се определи точно коя, за да подбера и модела..................

  5. #20

    Подразбиране

    Да освежа малко темата,че покрай емоциите от нац. среща да не забравите да гласувате за новия конкурс. Времето тече, да не кажа, лети и скоро flame ще пусне шалтера.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #21

    Подразбиране

    ами аз имам и носии за доизбродирване и ... една камара модели български шевици,
    така че и в тази тема бих се включила

  7. #22

    Подразбиране

    С риск да ме наскачате - мислете като гласувате, момичетаааа!
    Хайде малко да разнообразим и да се стесни малко темата на конкурса!
    Първия конкурс беше супер, обаче както споменавах вече и преди, толкова свободно се третираше темата, че накрая, поне на мен лично ми се налагаше да "търся" сезона в някой от моделите!

    Сега, гледам, води "Красотата на природата" - и пак ще настане една какафония. Природата е всичко - цветя, животни, пейзажи...... Нека си изберем по-конкретна тема....Има време всичко да си мине по реда. Ако ще са толкова общи темите....няма смисъл от такава. Не може да се сравняват гоблен с букет и гоблен с лъвове...примерно! Нека в конкурса изпъкват изработката и гоблена като художествена стойност на картинката, по която е направен и по-конкретно как е пресъсдаден в гоблен, а не да се избира според това какво е изобразено.

  8. #23

    Подразбиране

    Кате, и аз съм съгласна с теб. Не напразно представих толкова много теми за гласуване, макар че няколко от темите се препокриват частично. Наистина ми се иска да се "стесни" темата. Нека не изхождаме само от личните си запаси. Толкова разнообразни и много гоблени има , за която и да е от посочените теми.
    И да, трудно е, да не кажа невъзможно да се сравняват толкова разнообразни гоблени, трудно е за гласуването, но преди него - трудно е за групирането за гласуване.
    А няма да е никак лошо, ако сменим малко и визията - в първия конкурс имаше почти само природа. Не,че е лошо, но ако е нещо по-различно във втория конкурс ще е още по-добре.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #24

    Подразбиране

    Ами "стеснете" я.Ако е необходимо да се намали срока за това гласуване.Като гледам няма "движение".Да се направят поне още три категории в "Красотите на природата" - само пейзажи (като тук не влиза градски такъв), с животни-каквито и да са те и морски.И да се пусне още една анкета с кратък срок за избор.Така ще е , според мен по-лесно и за гласуване след това
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  10. #25

    Подразбиране

    Може и така да направим, но след като изтече срока на тази анкета.
    А няма движение, но то е заради нац.среща и емоциите след нея. Все пак, нека дадем шанс и на другите теми. Може пък някоя от тях да излезе на първо място. Все още има реални шансове и друга тема да спечели.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #26

    Подразбиране

    Решението на Светла Петрова много ми допада. Абсолютно съм съгласна с нейното мнение!

  12. #27

    Подразбиране

    Гласувах за Красотата на природата / каквото и да значи /
    Имам един въпрос - защо няма тема " Икони " или " Българска шевица"?
    Въпроса всъщност е предложение за следващия конкурс

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от demira Виж мнение
    Гласувах за Красотата на природата / каквото и да значи /
    Имам един въпрос - защо няма тема " Икони " или " Българска шевица"?
    Въпроса всъщност е предложение за следващия конкурс
    Икони влиза в първата тема - за жената. Вярно, само за богините.
    Но не можем да направим конкурс само за икони. Не всеки иска да шие икона, макар че лично аз обичам и шия. Но конкурса го правя не за себе си, а за болшинството.И второ - мисля си, че при регламент да не се повтаря гоблен, едва ли ще има достатъчно модели като имам предвид броя на участниците в първия конкурс.

    Относно "Българска шевица" - да, красива е, но не виждам как би могла да се вмести в един конкурс за гоблени. Нека не смесваме понятията.
    Виждала съм рамкирани шевици и те не изглеждат никак зле, но те са малки, а целта на конкурса е по-голям проект.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  14. #29

    Подразбиране

    Разбрах,че ще има обновяване на форума. както и да е ... Записвам се, независимо каква е темата. От сега си казвам - ще участвам. Случайно да не изпусна като миналата година записването.
    Не мога всеки ден да влизам и да търся какво е станало, ночакам с нетърпение темата и ... нисък старт

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от demira Виж мнение
    Гласувах за Красотата на природата / каквото и да значи /
    Имам един въпрос - защо няма тема " Икони " или " Българска шевица"?
    Въпроса всъщност е предложение за следващия конкурс
    Много ми хареса !
    И после всичките при нас в църквата!
    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •