Резултати от анкета: На каква тема да бъде вторият анонимен конкурс?

Гласували
86. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Жената-богиня, майка и любима.

    18 20.93%
  • Цветни настроения.

    17 19.77%
  • Пеперудено вълшебство.

    3 3.49%
  • Родна стряха.

    3 3.49%
  • Пътешествия.

    9 10.47%
  • Детство мое.

    0 0%
  • За животните с любов.

    2 2.33%
  • Любов и романтика.

    6 6.98%
  • Красотата на природата.

    27 31.40%
  • Сюжети.

    1 1.16%
Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 114
  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от demira Виж мнение
    Гласувах за Красотата на природата / каквото и да значи /
    Имам един въпрос - защо няма тема " Икони " или " Българска шевица"?
    Въпроса всъщност е предложение за следващия конкурс
    Не съм съгласна и с двете теми - икони и шевица не всички шият и харесват. И ако се изберат особено иконите колко човека ще ги шият/ за мен трябва и определено състояние на духа когато се шие икона, а не само така да мине/, нали искаме да има повече участници, да се включват и нови членове от форума. И ако не успее човек да завърши работата, колко ще останат на финала. Мисля, че идеята на тези конкурси не е такава. Имам предложение да направим конкурс на тема Винтидж, новогодишнен, може и приложно ръкоделие. Да раздвижим нещата - иначе все пейзажи и цветя май шием за конкурса. Така може и да се съкратят нещата, иначе много се разтягат във времето.

  2. #32

    Подразбиране

    още не съм решила дали да участвам, много ми се иска, но времето все не стига. аз мисля, че идеята е да се ушие един по-голям гоблен и затова времето е повече. но наистина темата за красотата на природата, която засега води, е много обширна. и идеята да се стесни обхвата с подтеми, от която да се избере една, е добра.

  3. #33

    Подразбиране

    Сега ми идва на ум и друго - може да се направи конкурса и така: една тема, но в 3 категории - макси, миди и мини. Така всеки ще си реши в коя да участва и тези, които нямат много време да участват и те.

  4. #34

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mamanushi Виж мнение
    Имам предложение да направим конкурс на тема Винтидж, новогодишнен, може и приложно ръкоделие. Да раздвижим нещата - иначе все пейзажи и цветя май шием за конкурса. Така може и да се съкратят нещата, иначе много се разтягат във времето.
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  5. #35

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mamanushi Виж мнение
    Сега ми идва на ум и друго - може да се направи конкурса и така: една тема, но в 3 категории - макси, миди и мини. Така всеки ще си реши в коя да участва и тези, които нямат много време да участват и те.
    Участието е най-малката част според мен
    Работата по един конкурс е много, а така ще бъдат три конкурса ....


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  6. #36

    Подразбиране

    Ясно,че фаворитът е "Красотата на природата".Би могло след 16-ти да се пусне анкета,която да "стесни" и конкретизира темата.Нали току що приключилият конкурс беше за пейзажи .Това,че не всички се съобразиха ,не е проблем на темата.

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cvetomilka.1 Виж мнение
    Ясно,че фаворитът е "Красотата на природата".Би могло след 16-ти да се пусне анкета,която да "стесни" и конкретизира темата.Нали току що приключилият конкурс беше за пейзажи .Това,че не всички се съобразиха ,не е проблем на темата.

    В грешка си. Приключилият конкурс беше "Любим сезон" и никъде не беше строго определено,че трябва да бъдат само пейзажи. Това, че повечето участници участваха със сезонни пейзажи си е само техен избор.
    Всеки интерпретира любимия сезон в различна картина.

    Относно новия конкурс - ако спечели "Красотата на природата" няма да има повторно гласуване. Саво ще се направи допълнително обяснения и темата ще включва :
    - природни пейзажи /без градски такива/Може и да има тук - там по някоя къщичка в пейзажа, но тя да бъде само като допълнение в картинката
    - гоблени с цветя
    - гоблени с животни /всякакви - животни, птици, насекоми, водни, влечуги/ Но само фауна. Да няма присъствие на човек на картинката.

    Предварителното гласуване ще става точно по тези групи и те ще бъдат обявени веднага след приключването на записването. Така ще бъдат представени и в галерията на конкурса участващите модели.
    Относно финалното гласуване - зависи от вашите предпочитания.
    Пак започваме да променяме първоначалния регламент, но ако е за добро, нямам нищо против.
    Най вероятно, докато върви записването за участие ще се пусне и анкета дали да има финално гласуване за първите пет или шест от отделните групи събрани заедно в обща анкета и да се излъчат първите три класирали се, или да няма финално гласуване, а още на предварителното гласуване да се избере по един победител във всяка една от категориите. В този случай ще се наложи повторно гласуване само, ако в някоя от категориите има повече от 20 участника. Но, ако след обновяването на форума няма такова ограничение , тогава няма да се наложи допълнително гасуване.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  8. #38

    Подразбиране

    Записвам се за участие,нищо ,че не е започнало записването....

  9. #39

    Подразбиране

    Остават още няколко дни за гласуване, но предполагам,че крайният резултат няма да бъде променен драстично. А вече има няколко човека, които са заявили своето участие, независимо каква тема ще бъде избрана.

    Моля, тези от долния списък да изпратят на конкурсната поща картинка на гоблена, с който възнамеряват да участват в темата - Красотата на природата.
    Целта на тази моя молба е да не се получи дублиране на гоблени, а вече ми е известен на някои избора, и да мога да давам реален отговор дали ще може да се участва с даден гоблен или вече е избран от някой преди него. След като започне официалното записване ще ми изпратите останалите данни на гоблена.

    Ето го и списъка:

    1. Пухче
    2. mamanushi
    3. dushkova
    4. wylchin
    5. venipetgab
    6. maleks
    7. vaniand
    8. did_tag
    9. cvetomilka.1
    10. ata
    11. Светла Петрова
    12. fanivarna
    13. rossi369
    14. jane_f
    15. rositsa
    16. muchinova
    17. asq
    18. megim
    19. joana
    20.leti_at
    21. NIA
    22. toni68
    23. Ge4i1970
    24. pepina_p
    25. RUSINOVA65
    26. pepsssi
    27. rbarymova
    28. нелсън
    29. juliana231
    30. Юра
    31. mamia_
    32. prodigy_26
    33. sunnyto
    34. ilign
    35. abazova_s
    36. galya_kost
    37. vili val4eva
    38. Smurfin
    39. olera2
    40. d0nka
    41. sole
    42. veneta_az
    43. ksenitka
    44. walentiina
    45.lili49
    46. mirastiv
    47. neli0909
    48. Triana`
    49. tian_64
    50. desertrosean
    51. Penka_86
    52. tatuncev
    53. bubka
    54. Didi-Aksakovo
    55. zhak
    56. KatyaShuman
    57.lilipi1970
    58. gardeniq
    59. Ducky
    60. st_dobri
    Редактирано от NIA : 30.12.2013 в 19:08.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #40

    Подразбиране

    След дълго чудене.... и аз се включвам.....

  11. #41

    Подразбиране

    И аз отново.Дано това, което съм избрала да е по темата
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    И аз отново.Дано това, което съм избрала да е по темата
    Искрено се надявам, че все в едната група ще се побере.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  13. #43

    Подразбиране

    Ния аз съм голяма блейка,предната игра пропуснах но този път съм в кюпа

  14. #44

    Подразбиране анонимен конкурс

    Аз също бих желала да участвам.Моля да ме включите.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Ния,аз чета,чета,ама някъде може да имам пропуски...каква да бъде големината на гоблена?Не разбрах...За да знам дали да участвам пак-явно по този начин по-ми спори шиенето!

Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •