Резултати от анкета: На каква тема да бъде вторият анонимен конкурс?

Гласували
86. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Жената-богиня, майка и любима.

    18 20.93%
  • Цветни настроения.

    17 19.77%
  • Пеперудено вълшебство.

    3 3.49%
  • Родна стряха.

    3 3.49%
  • Пътешествия.

    9 10.47%
  • Детство мое.

    0 0%
  • За животните с любов.

    2 2.33%
  • Любов и романтика.

    6 6.98%
  • Красотата на природата.

    27 31.40%
  • Сюжети.

    1 1.16%
Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 114
  1. #46

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galya_kost Виж мнение
    Ния,аз чета,чета,ама някъде може да имам пропуски...каква да бъде големината на гоблена?Не разбрах...За да знам дали да участвам пак-явно по този начин по-ми спори шиенето!
    Това пише на 1-ва стр.„
    6. Размери на конкурсните гоблени - задължителен е минималният размер - 230 кв., като в едно квадратче се съдържат 100 знака. Това се отнася само за общите размери на гоблена. не е задължително всички квадратчета да са изпълнени.
    /Общият брой на квадратчетата се определя като броя на кв. на ширина се умножи по бр. на кв. на височина/“

  2. #47

    Подразбиране

    Привет скъпи съфорумки! Утре ще изпратя гоблените,които имам в предвид, а кой ще бъде одобрен ... и да започна, ще чакам подробни инструкции. Имам големи запаси, ама нема кой да ме изръчка да седна да бродирам. Приятна вечер от мен до утре

  3. #48

    Подразбиране

    Изпратих на мейла, подробности за размерите ще дам утре,тъй като файлът ми е в ексел, имам само ключ и картинка, размери нямам

  4. #49

    Подразбиране

    И аз се записвам да участвам, макар че не успях да завърша гоблена си за първия конкурс.

  5. #50

    Подразбиране

    И аз искам да участвам

  6. #51

    Подразбиране

    :И аз в кюпа .Записвам се за участие в конкурса.
    muchinova_1968@abv.bg

  7. #52

  8. #53

    Подразбиране

    На всяко гърне похлупак и аз при всички луди гобленарки.Ния пиши ме.Но за снимка малко по късничко ще изпратя защото още нямам идея какво ще шия.Но нали да не изпусна срока.

  9. #54

    Подразбиране

    Нали още не е започнало времето за записване? Колко време имам да помисля

  10. #55

    Подразбиране

    Официалното записване още не е стартирало.Ще започне веднага след обновяването на форума. Но някои са толкова нетърпеливи,че започнаха още от сега да се записват. И аз започнах списъка, не искам да им развалям ентусиазма.

    Лили и Вени, имате достатъчно време да помислите и да се ориентирате в обстановката. Както се очертава, ще имате голям избор в коя от трите групи да се включите. Само да не се издадете без да искате коя група предпочитате. Тук се отбелязва само желанието за участие. Всичко останало в конкурсната поща.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #56

    Подразбиране

    Само да попитам, цитирайки точка 6 от регламента за участие
    "6. Размери на конкурсните гоблени - задължителен е минималният размер - 230 кв., като в едно квадратче се съдържат 100 знака. Това се отнася само за общите размери на гоблена. не е задължително всички квадратчета да са изпълнени.
    /Общият брой на квадратчетата се определя като броя на кв. на ширина се умножи по бр. на кв. на височина/"
    т.е гоблен с размери 16/15 квадратчета поне

  12. #57

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Пухче Виж мнение
    Само да попитам, цитирайки точка 6 от регламента за участие
    "6. Размери на конкурсните гоблени - задължителен е минималният размер - 230 кв., като в едно квадратче се съдържат 100 знака. Това се отнася само за общите размери на гоблена. не е задължително всички квадратчета да са изпълнени.
    /Общият брой на квадратчетата се определя като броя на кв. на ширина се умножи по бр. на кв. на височина/"
    т.е гоблен с размери 16/15 квадратчета поне
    Да!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  13. #58

    Подразбиране

    И аз да попитам... Прочетох няколко пъти регламента,но нещо не разбрах.Записването ще е от 01.11 до 31.12.2013 ,а участващите гоблени ще се представят на 03.01.2014 г. ако не се лъжа.Та въпроса ми е-ако се запиша в началото на ноември,мога ли да започна веднага да шия,или трябва да се представят първо гоблените и след това е старта?
    rusinova@mail.bg

  14. #59

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от RUSINOVA65 Виж мнение
    И аз да попитам... Прочетох няколко пъти регламента,но нещо не разбрах.Записването ще е от 01.11 до 31.12.2013 ,а участващите гоблени ще се представят на 03.01.2014 г. ако не се лъжа.Та въпроса ми е-ако се запиша в началото на ноември,мога ли да започна веднага да шия,или трябва да се представят първо гоблените и след това е старта?
    Да. Веднага след официалният старт на записването, след като си представите на конкурсната поща с кой гоблен ще участвате и си получите кодовата дума, можете да започнете да си шиете гоблена.
    Всички участващи гоблени ще бъдат представени наведнъж след приключването на записванията.
    Редактирано от NIA : 14.10.2013 в 09:21.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  15. #60

    Wink

    Реклама:
    Заявка за участие и от мен

Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •