Резултати от анкета: На каква тема да бъде вторият анонимен конкурс?

Гласували
86. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Жената-богиня, майка и любима.

    18 20.93%
  • Цветни настроения.

    17 19.77%
  • Пеперудено вълшебство.

    3 3.49%
  • Родна стряха.

    3 3.49%
  • Пътешествия.

    9 10.47%
  • Детство мое.

    0 0%
  • За животните с любов.

    2 2.33%
  • Любов и романтика.

    6 6.98%
  • Красотата на природата.

    27 31.40%
  • Сюжети.

    1 1.16%
Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 114
  1. #61

    Подразбиране

    И аз се записвам.

  2. #62

    Подразбиране

    Бях решила да се включа, но като си изброих квадратчетата на гоблена се оказа, че е 11,5 на 10 квадратчета,плътни.Т.е. не отговарям на изискванията от 230 квадратчета..Сега ще помисля за др. гоблен.

    Ох, пишете ме и мен . Все ще издиря нещо от запасите, с което да се включа
    Редактирано от leti_at : 15.10.2013 в 09:31.

  3. #63

    Подразбиране

    Хайде и аз, че да не пропусна да се включа.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #64

    Подразбиране

    Да попитам и аз ще изпращаме ли снимки на панамата и конците с кодовата дума,защото имам доста цветове да докупувам

  5. #65

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от asq Виж мнение
    Да попитам и аз ще изпращаме ли снимки на панамата и конците с кодовата дума,защото имам доста цветове да докупувам

    Не. Не е необходимо. Понякога по обясними причини се налага да се купуват конците постепенно.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #66

    Подразбиране

    Като гледам как върви гласуването този път май ще пропусна да участвам. Напоследък доста пейзажи уших и ми се искаше вече да мина на нещо по-различно, но явно тематиката пак ще е същата.

  7. #67

    Подразбиране

    И аз май ще се откажа тази година.Сега съм на вълна "дами" и ми се искаше това да е темата,но не би...

  8. #68

    Подразбиране

    Ако знаете и на мен колко много ми се искаше да е друга темата, да бъде нещо по-различно, нооооооо...... трябва да приемем избора на болшинството.

    Живот и здраве, догодина може и да няма избор, а направо да предложа темата. Пък , на който му харесва да се записва.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #69

    Подразбиране

    Пак се повтаря темата - да . Даже две от темите в анкетата са почти идентични.
    Аз го написах преди няколко дни , после го изтрих но накрая ще си го постна - защо да не са първите три теми събрали най-много гласове ?Така участниците ще имат по-голям избор.

    Само изказвам мнение , далеч съм от мисълта тотално да променям нещо.

  10. #70

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Пак се повтаря темата - да . Даже две от темите в анкетата са почти идентични.
    Аз го написах преди няколко дни , после го изтрих но накрая ще си го постна - защо да не са първите три теми събрали най-много гласове ?Така участниците ще имат по-голям избор.

    Само изказвам мнение , далеч съм от мисълта тотално да променям нещо.
    Веднага отговарям - защото няма как да ги обединим под едно общо заглавие.
    Всъщност ние и сега обединяваме три теми,но те могат да са с общо заглавие, с три подгрупи.
    Конкурсът е само един.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #71

    Подразбиране

    Погледнато реално една единствена тема обединява почти всички предложени в анкетата и това е точно темата фаворит в гласуването до момента. Защото красотата на природата е и в човека, и в животното, и в пеперудата, и в цветето, и в пътешествията..... Само че със самия регламент на играта се налага ограничение и стесняване на понятието "природа"

  12. #72

    Подразбиране

    Маржи, права си, но не съвсем.
    Точно, за да не се получи ситуацията както в първия конкурс, да се чудиш определен гоблен към коя категория, в случая - сезон, да го определиш, се опитах умишлено да стесня тематиката.За това предложих толкова теми, с цел да се избере с болшинство само една, в която да участват сравнително равностойни по визия гоблени.
    И пак направихме компромис, като обединихме три теми от предложените, за да могат повече желаещи да се включат.
    Ако иска някой да организира паралелен на този конкурс с другата водеща тема - за жената, О.К., нека да го направи. Мисля,че ще бъде интересно.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  13. #73

    Подразбиране

    И аз исках да е нещо по-различно този път, затова гласувах за "За животните с любов". Но явно, на много малко хора им допада да шият животни... Както и да е, сигурна съм, че пак ще има красоти! Ще следя темата с интерес, но този път няма да участвам, че и без това съм баба Костенурка в шиенето.

  14. #74

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Freeky Виж мнение
    И аз исках да е нещо по-различно този път, затова гласувах за "За животните с любов". Но явно, на много малко хора им допада да шият животни... Както и да е, сигурна съм, че пак ще има красоти! Ще следя темата с интерес, но този път няма да участвам, че и без това съм баба Костенурка в шиенето.

    От написаното от Ниа, разбирам, че ще има и животни

    Относно новия конкурс - ако спечели "Красотата на природата" няма да има повторно гласуване. Саво ще се направи допълнително обяснения и темата ще включва :
    - природни пейзажи /без градски такива/Може и да има тук - там по някоя къщичка в пейзажа, но тя да бъде само като допълнение в картинката
    - гоблени с цветя
    - гоблени с животни /всякакви - животни, птици, насекоми, водни, влечуги/ Но само фауна. Да няма присъствие на човек на картинката.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Да, но аз имах предвид, да не е свързано с природата. Например това:

    http://www.crossstitchworld.com/cros...ordID=70-35301

    Мислех да участвам с него, ако беше спечелила, темата за животните
    Но все пак темата е хубава и наистина има вариант за пезаж с животни! Приятно участие на всички и ще ви следя с интерес!

Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •