Резултати от анкета: На каква тема да бъде вторият анонимен конкурс?

Гласували
86. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Жената-богиня, майка и любима.

    18 20.93%
  • Цветни настроения.

    17 19.77%
  • Пеперудено вълшебство.

    3 3.49%
  • Родна стряха.

    3 3.49%
  • Пътешествия.

    9 10.47%
  • Детство мое.

    0 0%
  • За животните с любов.

    2 2.33%
  • Любов и романтика.

    6 6.98%
  • Красотата на природата.

    27 31.40%
  • Сюжети.

    1 1.16%
Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 114
  1. #91

    Подразбиране

    След дълго мислене реших че и аз трябва да съм в кюпа.Записвай ме NIA,пък каквото стане
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  2. #92

    Подразбиране

    Сами,аз може да ти правя компания накрая,не се притеснявай
    rusinova@mail.bg

  3. #93

    Подразбиране

    не разбрах в коя от двете теми трябва да се запиша, но се записвам тук. че ако още отлагам, може и да не завърша гобленчето си.

  4. #94

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    не разбрах в коя от двете теми трябва да се запиша, но се записвам тук. че ако още отлагам, може и да не завърша гобленчето си.

    Няма значение в коя тема, проверявам винаги и двете.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #95

  6. #96

    Подразбиране

    Здравейте мили момичета.Досега не съм участвала в конкурси-нова съм тук и бих искала да се включа и аз.Не са ми ясни много правилата,но ще питам.И първия въпрос е-прави ли се снимка с кодовата дума-преди да е започнат гоблена,т.е всички да имат равен старт-започване след 1 януари.

  7. #97

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bubka Виж мнение
    Здравейте мили момичета.Досега не съм участвала в конкурси-нова съм тук и бих искала да се включа и аз.Не са ми ясни много правилата,но ще питам.И първия въпрос е-прави ли се снимка с кодовата дума-преди да е започнат гоблена,т.е всички да имат равен старт-започване след 1 януари.
    Не се чака първи януари ,за да се започва гоблена. Съзтезателният характер не е в скоростта на ушиване, макар че е възможно да има награда за първи завършен гоблен. Но това е само поощрителна награда.
    Всеки, който се е записал, изпратил на конкурсната поща данните за гоблена и получил кодовата дума може веднага да започне да го шие. Не е задължително да се прави снимка на панамата, конците и т.н. с кодовата дума. Който иска да злоупотреби, винаги ще намери начин.
    НО!...... задължително се прави снимка с кодовата дума на по-ранен етап, а не да се прати снимката след като вече е преполовен гоблена.

    А след първи януари ще бъдат показани всички участващи гоблени, а също и етапите изпратени до тогава.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  8. #98

  9. #99

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от megim Виж мнение
    А може ли вече да пращаме етапи

    Да, разбира се. Всеки,който е готов с етап може да го праща, и не само един. Но етапите ще се покажат чак месец януари, след като приключи записването за участие и бъдат представени конкурсните гоблени.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #100

  11. #101

    Подразбиране

    ния запиши и мен ,изпратих снимка с данните на гоблена

  12. #102

    Подразбиране

    Здравейте, след доста мислене реших да се запиша за участие в този конкурс, няма да мога да започна преди януари, но вярвам, че ще финиширам. Успех и много удоволствие на всички!!!

  13. #103

    Подразбиране

    Бих икала и аз да е запиша макар че още не съм решила кой точно ще е състезавам.

  14. #104

    Подразбиране

    Добро утро, Ниа , моля те дай малко информация, има ли пъргавелки, изпратиха ли ти етапи, от любопитство питам, ха ха хааа


    "Времето е по-ценно от парите. Можеш да спечелиш повече пари, но не можеш да спечелиш повече време." Джим Рон
    Е- поща - a_pepsigold1@abv.bg


    http://dl9.glitter-graphics.net/pub/...ng0pn1236e.gif

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от pepsssi Виж мнение
    Добро утро, Ниа , моля те дай малко информация, има ли пъргавелки, изпратиха ли ти етапи, от любопитство питам, ха ха хааа
    Дааааааа, има етапи. Но няма как да ги покажа, преди да приключи записването и представянето на участниците.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •