Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 27 от 27
  1. #16

    Подразбиране

    Малко встрани от темата, но по мои наблюдения тези, дето са просто маниаци за събиране на схеми, показват най-малко ушити неща! Ако си натиснат задниците да шият повече, отколкото постоянно да искат схеми, за които няма да им стигнат сто живота да ги ушият, щеше да е по-добре! Иначе също съм за това да се уважава желанието на всеки да предостави или не схема, с която разполага! Все пак в повечето случаи не познаваме лично човека отсреща и нито е коректно нито морално да го линчуваме публично за отказа му! Все пак правото на избор си е лично негов!
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  2. #17

    Smile

    Цитат Първоначално написано от rossi369 Виж мнение
    Не е въпроса дали ще бъде споделена дадена схема ,а за корекността.Всеки има право дали да сподели нещо или не,но да сме коректни мисля,че е най -важно.
    Относно коректността - ами първо ти бъди коректна, ако четеш внимателно ще разбереш, че схемата на Поля е с около 35 цвята, говоря по спомен, а тази която ти показваш - свалих я от любопитство - чист прогон, с повече от 50 цвята........

  3. #18

    Подразбиране

    rossi369, доста отдавна не съм писала във форума, но продължавам да чета от време на време.

    В случая некоректно е твоето поведение. След като схемата е авторска, притежателката и не иска да я разпространява и това ти е било казано съвсем ясно, мисля че не е редно да пускаш тема за това. От първият ти пост се подразбира, че говориш за споделянето на схеми по принцип, но на практика излиза, че пускаш тема за точно конкретна схема и конкретен човек. Кому е нужно това и кой в случая е некоректен?

  4. #19

    Подразбиране

    Момичета,излишно е да се спори.Искаш-даваш,не искаш-не даваш и никой и нищо не може да те задължи да постъпиш по друг начин!До сега каквото съм поискала съм получавала и съм много благодарна ,но и да получа отказ-ще се съобразя с това решение .

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rossi369 Виж мнение
    Не е въпроса дали ще бъде споделена дадена схема ,а за корекността.Всеки има право дали да сподели нещо или не,но да сме коректни мисля,че е най -важно.
    Много странно, има една поговорка ама хайде да не ти я пиша Ти мило момиче още ли не виждаш разликите. Отнесли са се с теб съвсем коректно, това,че ти си предубедена и не вярваш на хората, не вярваш, че Поля сама си е правила схемата и наистина е платила авторски права, си е твой проблем, но това не ти дава право да я обиждаш.

  6. #21

    Подразбиране

    Тук пак май стана недоразумение като за оригиналите.Това,че по една картинка има няколко разработки-не значи автоматично,че някой е крал от друг.По същия начин Светлето май беше-поръча си да и направят схема по триптиха африканката и си плати за това немалко пари.Ако не иска да я сподели-не бих я обвинила.Който не иска да плаща,да шие по прогоните.Като си харесате нещо и искате да е без пари-пускате картинката за търсене из форумите,събирате схемите и решавате дали ще шиете по някоя от тях/ако можете да прецените сами,разбира се/
    rusinova@mail.bg

  7. #22

    Подразбиране

    Посипвам си главата с пепел и приключваме въпроса.Всеки да си тълкува както му харесва.

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rossi369 Виж мнение
    Посипвам си главата с пепел и приключваме въпроса.Всеки да си тълкува както му харесва.
    второто Ви изречение е излишно, ако мислите наистина това, което пишете в първото. а за да сте наистина коректна, редно е да се извините на Поля. и когато не познавате някого не говорете за него.

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rossi369 Виж мнение
    Не е въпроса дали ще бъде споделена дадена схема ,а за корекността.Всеки има право дали да сподели нещо или не,но да сме коректни мисля,че е най -важно.
    държите се некоректно, а твърдите, че коректността била най-важна


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  10. #25

    Подразбиране

    Коректността изисква да приемеш правото на всеки дали да сподели поръчал си и платил не малка сума за индивидуална схема.

  11. #26

    Подразбиране извинение

    Много моля Поля,още веднъж за извениние.Действах необмислено и емоционално.Не си заслужава ,заради хобито ни , да си влошаваме отношенията.Отново моля за прошка!

  12. #27

    Подразбиране

    Реклама:
    Разбира се,че прощавам.А като си ушиеш гоблена по руската схема,може да дойдеш на гости да ги сравним и да се убедиш,че наистина схемите са различни.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •