Цитат Първоначално написано от tian_64 Виж мнение
Каква е разликата от не финиширали и отказали се участници в конкурса? Аз разбрах че нямам достатъчно свободно време и реших, че е правилно навреме да съобщя че няма да успея. Стана ми малко криво - излиза че не финиширал е по-добре от отказал се. Според мен е едно и също. Не искам никого да обидя. Успех на всички в новия конкурс! Още мисля дали да се включа. Пък и да не успея все ще стигна донякъде
Миличка, няма нищо обидно нито при едните, нито при другите.
Що се касае до разликата между отказали се, отпаднали и не финиширали - сега ще поясня.
Отказали се - само са се записали и изобщо не са представили нито един етап. Или са представили етапи, но по една или друга причина решават да се откажат от по-нататъшно участие.
Отпаднали - не показали нито един етап в определения срок или не спазили регламента за анонимност.Тук разликата между отказал се или отпаднал е, че първите обявяват официално,че се отказват, а отпадналите не са спазили срока за етапи.
Не финиширали - според мен те са най-добре от трите категории. Шили и показвали редовно етапи, но по една или друга причина не са успели да завършат гоблена в определения срок. Хубавото е, че все пак ще си завършат гоблените, макар и по-късно.

До колкото си спомням ти все пак показа етапи, но обяви, че се отказваш. Ако не беше обявила, щеше да си в третата група - не финиширали.
Но няма нищо обидно , напротив, поздравявам те, че все пак си ме уведомила,че се отказваш, както и някои други направиха това. Но, за съжаление, имаше и такива, които изобщо не реагираха по никакъв начин да ме уведомят, че се отказват.