Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 23
  1. #1

    Подразбиране Анонимен конкурс "ЛЮБИМ СЕЗОН" - ДА ВДИГНЕМ ЗАВЕСАТА

    Дойде момента, в който да сложим точката на първият анонимен конкурс "Любим сезон" и да вдигнем завесата.
    Да видим кой кой е.
    Започваме с финиширалите.









    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #2

  3. #3

  4. #4

  5. #5

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Радвам се, че видях много от готовите гоблени на живо. Признавам, че доста от тях не са в стила ми , но не ми пречи да се възхитя на изработката. Тази година участвах в 2 анонимни конкурса - тук и в един руски форум. Това беше повод да изпълня мечтите си - да ушия дизайн на Кинкейд и Тоскана на Риолис. Сега на дневен ред е Северното сияние ... Е с него няма да участвам в конкурс, но много ми допада. Поздравления на победителите, а също и на всички, които успява да завършат своите гоблени в срок. А на тези, които не успяха - да шият по-бързо и да ги покажат.

  8. #8

    Подразбиране





    И преди да публикувам списъка с нефиниширалите, да направя една малка корекция - ЛОБЕЛИЯ и КАЛА не успяха да завършат своите гоблени за гласуването във форума, но успяха за националната среща и гласуването там.

    Ето и не финиширалите.


    Отпаднали от конкурса


    И отказалите се

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #9

    Подразбиране

    И аз благодаря за прекрасния конкурс. За мен беше удоволствие да участвам и да успея да ушия един от многото събрани комплектовки . А благородно завиждам на тези, успяли да посетят и Националната среща. Разгледах снимки, толкова красоти сте показали и там.

  10. #10

    Smile

    За мен беше удоволствие да участвам в конкурса!Искам да благодаря на всички момичета ,които харесаха моята "Магия на лятото" ! Благодаря! Поздравления за всички участнички -на живо гоблените са невероятно красиви!

  11. #11

    Подразбиране

    За мен също беше голямо удоволствие да участвам в този конкурс макар ,че неможах да стигна до финала.Много бих искала да участвам и в този но за лятото ме очакват големи ангажименти и пак няма да финиширам.Затова поздравявам всички участници с успеха който постигнаха и на всички които ще участват във втория УСПЕХ
    Редактирано от abazova_s : 08.12.2013 в 14:21.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  12. #12

    Подразбиране

    Мисля, че тук е мястото да кажем и кой спечели в конкурса на живо на Националната среща.

    На първо място: КУКУРЯК - mamani
    На второ място: БЕГОНИЯ - Светла Петрова
    На трето място: ФУКСИЯ - megim

    Наградите - гоблени на КРИФ.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране

    Честито на печелившите!
    Конкурса беше интересен и позиивен, добре организиран!
    Поздравления за всики взели участие!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  14. #14

    Подразбиране конкурс

    Конкурсът беше много интересен,а най-интересното в него беше анонимността,бяхме много любопитни кой гоблен на кого е,но като като истински "индианци" не издавахме тайната,е сигурно има и изключения...не знам,но мисля,че всеки е доволен,че един нов гоблен от хубав по-хубав краси стаята му...Бих участвала пак-стига да имам подходящ по темата в натрупаните...Благодаря ти,Ния,накара ни да поработим-стига сме мързелували пред компютрите!Честито на спечелилите!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Честито на наградените! Сърдечни пожелания за нови красоти!Следях с интерес конкурса.Браво на Ния за нейното търпение!

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •