Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 23 от 23
  1. #16

    Подразбиране

    Честито на победителите и от мен.
    Макар и не сред първите трима и аз съм наградена.
    Тук е мястото да благодаря на NIA за организацията на конкурса. За пръв път участвах в игра и наистина усетих тръпката. Благодаря и на maleks, осигурила наградата за мен - магнитна стойка за схеми.
    Благодаря ви още един път

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от juliana231 Виж мнение
    Честито на победителите и от мен.
    Макар и не сред първите трима и аз съм наградена.
    Тук е мястото да благодаря на NIA за организацията на конкурса. За пръв път участвах в игра и наистина усетих тръпката. Благодаря и на maleks, осигурила наградата за мен - магнитна стойка за схеми.
    Благодаря ви още един път

    И да нанесем малко корекции -
    Благодарностите на Малекс ще ги поднесе lassa, защото тя първа завърши своя гоблен.
    Ти имаш друга награда - от гласуването.
    То всичко си е написано,където трябва, ама кой да чете.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #18

    Подразбиране

    Отчет : днес изпратих на Lassa наградата и.
    До последно не знаех при кого ще отиде, затова искам тук да я поздравя за скоростта с която работи и чудесния гоблен.
    разписка № 6151 PS 4000 0164 DX6
    Редактирано от maleks : 14.10.2013 в 18:13.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  4. #19

    Подразбиране

    Да се похваля - вече горд притежател на грамота и комплект ДМС конци.
    Изненадата ми беше голяма, защото често препускам из форума и не следях новините от Националната среща

  5. #20

    Подразбиране

    благодаря на NIA за организирания конкурс,и на maleks за осигурената награда,(м/у другото много е удобна тази стойка).Така ми се иска да се включа и във втория конкурс но януари чакам и гледам да довърша всичко започнато ,може би догодина живот и здраве.Успех на всички

  6. #21

    Подразбиране

    Каква е разликата от не финиширали и отказали се участници в конкурса? Аз разбрах че нямам достатъчно свободно време и реших, че е правилно навреме да съобщя че няма да успея. Стана ми малко криво - излиза че не финиширал е по-добре от отказал се. Според мен е едно и също. Не искам никого да обидя. Успех на всички в новия конкурс! Още мисля дали да се включа. Пък и да не успея все ще стигна донякъде

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tian_64 Виж мнение
    Каква е разликата от не финиширали и отказали се участници в конкурса? Аз разбрах че нямам достатъчно свободно време и реших, че е правилно навреме да съобщя че няма да успея. Стана ми малко криво - излиза че не финиширал е по-добре от отказал се. Според мен е едно и също. Не искам никого да обидя. Успех на всички в новия конкурс! Още мисля дали да се включа. Пък и да не успея все ще стигна донякъде
    Миличка, няма нищо обидно нито при едните, нито при другите.
    Що се касае до разликата между отказали се, отпаднали и не финиширали - сега ще поясня.
    Отказали се - само са се записали и изобщо не са представили нито един етап. Или са представили етапи, но по една или друга причина решават да се откажат от по-нататъшно участие.
    Отпаднали - не показали нито един етап в определения срок или не спазили регламента за анонимност.Тук разликата между отказал се или отпаднал е, че първите обявяват официално,че се отказват, а отпадналите не са спазили срока за етапи.
    Не финиширали - според мен те са най-добре от трите категории. Шили и показвали редовно етапи, но по една или друга причина не са успели да завършат гоблена в определения срок. Хубавото е, че все пак ще си завършат гоблените, макар и по-късно.

    До колкото си спомням ти все пак показа етапи, но обяви, че се отказваш. Ако не беше обявила, щеше да си в третата група - не финиширали.
    Но няма нищо обидно , напротив, поздравявам те, че все пак си ме уведомила,че се отказваш, както и някои други направиха това. Но, за съжаление, имаше и такива, които изобщо не реагираха по никакъв начин да ме уведомят, че се отказват.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  8. #23

    Подразбиране

    Реклама:
    NIA, Благодаря ти за пояснението! Желая ти чудесен ден!

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •