Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
Здравейте, момичета. Аз съм нова във форума и сега го разглеждам, а и нямам много време, но като попаднах на тази тема реших и аз да споделя един мой неприятен случай. Преди година си купих гоблен "Архангел Михаил" от София от един блок в жк "Стрелбище". Фирмата е ЕТ "Пиретис - Пенка Зафирова". Гоблена не стана лош, но се ядосах, защото се оказа, че е краден - оригинала е на "Гинокардия" (личи от печатите на схемата, но това го разбрах едва в къщи), оказа се, че съм го купила по-скъпо, на всичкото отгоре 2 цвята не ми стигнаха и се наложи да ги търся допълнително. Търговката твърдеше, че конците са ДМЦ, но тъмните цветове са тънки и прозира панамата.
Ами това е. Дано повече не ми се случва нещо подобно.
Знам го това магазинче. Собственичката е мила жена, но за съжаление и аз забелязах че "пощипва" от тук от там идеи. Купува вече разработени гоблени, и започва с копиране на схемата, леки или по-драстични промени на цветовете...и гоблена става нейна собственост
Преди време си купих гоблен от там на Солария.....Бяха променени много от цветовете, защото виждате ли на нея тези цветове не и допадали
Дъщеря и е собственик на фирма "Ади" , също за гоблени, някъде на Христо Ботев.