Здравейте! Отскоро съм регистрирана тук, като основната причина да се разровя в интернет и да открия този чудесен форум е именно разочарованието ми от гоблена, който скоро довърших - "Луна" на ЕТ "Гинокардия", Стара Загора. Купих го януари миналата година. Започнах веднага да го шия с огромно желание, което постепенно се превърна в разочарование. От фона под луната за единия цвят конецът не стигна за повече от половината, а от цветовете за момичето най - тъмното кафяво също стигна наполовина. Бременна в девети месец, февруари се понесох към фирмения им магазин, от който го поръчах. Познайте какво се случи - продавачката ме обвини, че не съм шиела "правилно" и поради това не ми стигали конците. Само че не беше познала кой и е насреща и след спор на доста висок тон не успя да ми обясни защо липсват половината до две трети от необходимите конци, а не дължина или две, дължащи се на шиенето. Да отбележа, че не съм разшивала или губила конци. При условие че носех оригиналната опаковка и касовата бележка за покупката, все пак ми дадоха от необходимите конци, но остана разочарованието от отношението. Захвърлих гоблена и чак сега през августовската отпуска го довърших. Стана красив, даже много, но повече от тази фирма няма да купя гоблен, колкото и да ми харесва.