Показване на 1 до 15 от 61

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравей Мари! Благодаря ти,че сподели това с мен.Скоро ще отидада си взема голените от там,че ги оставих,да им слагат рамка.След като ги взема,съм сигурна,че жената ще съжалява,за това че се е опитала да ме измами.Ще й го върна и заради теб!!!Снимката която видях в сайта на ,,Хортензии",не съвпада изобщо с това което се получава при мен,даже цветовете се различават(лошото е че половината вече го уших).Ще пиша какво е станало.Благодаря ти за вниманието.Поздрави,Ирка

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от irka1978 Виж мнение
    Здравей Мари! Благодаря ти,че сподели това с мен.Скоро ще отидада си взема голените от там,че ги оставих,да им слагат рамка.След като ги взема,съм сигурна,че жената ще съжалява,за това че се е опитала да ме измами.Ще й го върна и заради теб!!!Снимката която видях в сайта на ,,Хортензии",не съвпада изобщо с това което се получава при мен,даже цветовете се различават(лошото е че половината вече го уших).Ще пиша какво е станало.Благодаря ти за вниманието.Поздрави,Ирка

    Ирка, ще ти кажа къде да си рамкираш гоблените. Аз само там ходя и съм много доволна. Освен това е и най-евтино там, а качеството е супер. Това е едно ателие, в което работят художник и жена му. Много са внимателни и коректни.Ако искаш, пиши ми и ще ти дам телефони и адрес. Намира се близо до Краснодар. Мари

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •