Ами да взема и аз да се оплача....

Направо съм възмутена от фирма "Вачеви"... намира се в София близо до Попа....

Конците не стигат дори на половина.... когато отида да помоля да си купя от даден цвят още конци, се цупят... обвиняват ме, че не шия добре и разхищавам конците....

После си купих още един гоблен... като се върнах в къщи видях, че от 9 схеми една липсва.. веднага се върнах и естественно аз бях виновна.... била съм я загубила..... както и да е.... започнах да го шия..... и с ужас видях, че краката и човката на един петел станаха зелени (на картинката са си червени, каквито трябва нормалко да си бъдат). Отидох пак, показах им гоблена и любезно им обясних, че сигурно са объркали номера на конеца за този символ... Е, пак бях виновна.... всичко си било наред....

И така изоставих този гоблен.... Тои си е голям и труден.. не си заслужава да ушия половината и да видя, че нещо тотално е сбъркано.... А дадох 60 лева за него преди 3 години!!!!

Та в този магазин има две продавачки... възрастната е любезна и отзивчива, но има и една млада чума с черна коса... вечно недоволна от живота... иманно тя ми сглабяше вторият гоблен от който нищо не излезе....

Един съвет..... видите ли я... бягайте.... само ще си загубите времето и парите!

ВЪЗМУТЕНА СЪМ!