Цитат Първоначално написано от irka1978 Виж мнение
Здравейте,на всички.Аз също искам да ви се оплача от лошите схеми.Символите при мен са ужасни.Купих си ,,Хортензии",някой от вас сигурно познават схемата,много красив гоблен.Купих го от Бургас,ул.Сан Стефано'',зад новата поща.Някой ако си е патил като мен(от там)моля да каже.Смятам да отида и да си поговоря със собственичката(но искам да знам,дали това е обичайна практика или е било просто грешка).Приятен ден на всички
Здравей, Ирка!
Оказва се, че това май е обичайна практика на точно този магазин зад новата поща. Аз си купих миналата година от там Сребърното езеро, продавачката не го отвори пред мен, както поисках, защото било запечатано и аз като излязох от магазина, го отворих. Първо - схемата беше ужасна - размазано някакво си копие, явно тя си ги прави тези комплекти. Конците бяха доста тъмна гама и се почудих как с тези цветове мога да получа резултата като на снимката. Веднага се върнах в магазина, а тя ми каза, че аз нищо не съм разбирала и т.н. Скарах се с нея, развалих си настроението, нито исках пари, нищо. Обаче там повече не отивам!