Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 61
  1. #1

    Подразбиране лоши схеми + недостатъчно конци

    бясна съм що за фирма е това подариха ми едно малко гобленче воденицата като го отворих схемите на ръка рисувани печати на фирмата и скриват знаците ужас от горе на всичкото сега и конците не стигат и то на половинате цветове да поясня че не съм начинаеща та въпросната фирма се казва ЕТ "БИЛД 92" - Галина Коева

  2. #2

    Подразбиране

    Това е ужасно. Знаеш ли поне каква марка са конците?
    Някои хора злоупотребяват с нас .

  3. #3

    Подразбиране

    конците са ДМЦ поне това е добре

  4. #4

    Подразбиране

    Toва е добре - лесно ще ги набавиш.
    Лошото е че за комплектовката един път са дадени пари и са пак за конците които не стигат и то си стана "Дявол на магаре"

  5. #5

    Подразбиране

    така е а да не говорим какъв ужас е да работиш по лоши схеми

  6. #6

    Подразбиране

    В такива случаи за нас остава да пием "чаша студена вода" и "да си бием главите" с лошите схеми.

  7. #7

    Подразбиране

    .....и аз да се оплача: в момента шия "Голям замък'' на "Лазур" - Бургас, схемата по същия начин, на ръка е писана, за конците- пише ДМЦ, но прекалено много се разнищват,та че взех вече да се съмнявам.....Най- добре ще е сами да си комплектоваме/така си мисля аз/ :?

  8. #8

    Подразбиране

    Лошото е че не можем да видим схемата предварително - поне при нас (в Кюстендил) е така - гоблените са запечатани и след като го купиш тогава виждаш какво има вътре. В по-големите градове сигурно не е така, но ние имаме само два магазина за гоблени и е абсурд да ти отворят гоблена предварително.
    Сестра ми ми подари за рожденния ден "Жълти рози", комплектован от фирма Андромеда с много лоша схема. Когато отидох в магазина продавачката се обиди защото казах че схемата не е добра.

  9. #9

    Подразбиране

    Аз си вземам само от 2 магазина тук в Сф. и ми отварят комплектите ако решат случайно да ми откажат не вземам и това е.

  10. #10

    Подразбиране

    аз съм много доволна от едни комплекти но не помня фирмата и едни големи кафяви кутии в софия ги продават на пиротска и ботев малко са скъпи но съм доволна до сега проблем не съм имала както и на милена стил

  11. #11

    Подразбиране

    АЗ СЪЩО СЪМ ДОВОЛНА ОТ ГОБЛЕНИТЕ НА МИЛЕНА СТИЛ , НО КОЛКО СА ФИРМИТЕ , КОИТО НАИСТИНА ПРАВЯТ ДОБРА КОМПЛЕКТОВКА . ЗА СВЕДЕНИЕ ДА ВИ КАЖА , ЧЕ В БУРГАС НЕ ПОЗВОЛЯВАТ ДА СЕ РАЗПЕЧАТА ГОБЛЕНА ПРЕДИ ДА СЕ КУПИ И ТИ ОСТАВА ДА ИГРАЕШ НА ТУКА ИМА-ТУКА НЯМА.

  12. #12

    Подразбиране

    В Русе в най-големия магазин за гоблени продавачката също разрешава да се отворят кутиите и да се разгледат схемите! Тази учтива дама дори сравнява конци от един каталог в друг! На това казвам заинтересован търговец

  13. #13

    Подразбиране

    Гост,къде е този магазин в Русе, да не е отстрани на съдебната палата или е на друго място?

  14. #14

    Подразбиране re

    познайте как е в ямбол. купуваш гоблен, шиеш и незнаеш какво ще излезе от него. схемите са правени на ръка а конците от всякакви събрани и не стигат. :twisted:
    s mnogo svobodno vreme

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    На коя фирма това? Я по същество :+) Или всички комплекти в Ямбол са така? Ако всички комплекти са така - да се уволнят продавачките и ще се оправят нещата :+)

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •