Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 61
  1. #16

    Подразбиране

    zi.di za6to ne si pora4va6 po tel. direktno ot firma.

  2. #17

    Подразбиране

    zi.di, аз напоследък си поръчвам от фирма Солария - директно от Интернет страницата им. Идват по пощата с наложен платеж, обикновено за три дни. Комплектовките са много добре направени. Иначе видях в един магазин техни комплектовки, но бяха с доста по-високи цени отколкото в сайта на фирмата.

  3. #18

    Подразбиране

    момичета, а някоя от вас теглила ли си е от безплатните схеми който ги предлагат фирмите (някой от тях доста известни) . кажете някакви отзиви и къде има религиозни гоблени (т.е. схеми) за теглене.
    дали ще излезе по евтино така ?

  4. #19

    Подразбиране

    Аз си купувам гоблените от "Билд-92",но такива схеми написани на рака не съм имала обикновено са ми били цветни и оригинални на Вилер,а колкото до конците винаги са ми стигали,4е даже и от остатъци доста съм събрала

  5. #20

    Подразбиране

    Аз съм си патила от една Казанлъшка фирма.Гоблена е ''Исус чука на вратата''.Сложили са един цвят на 2 символа.Докато се усетя бях ушила повече от полувината.
    Убиха ми желанието да го шия,а толко много ми харесва.

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veca Виж мнение
    момичета, а някоя от вас теглила ли си е от безплатните схеми който ги предлагат фирмите (някой от тях доста известни) . кажете някакви отзиви и къде има религиозни гоблени (т.е. схеми) за теглене.
    дали ще излезе по евтино така ?
    пробвай на сайта на солария - хубави са и са много

    http://www.solaria.online.bg/gobleni/index.html



    st_dobri@abv.bg


    Моят свят в бод и цвят!
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2023 - готовите

  7. #22

    Smile

    БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА!
    Разгледах на солария , наистина има хубави неща!
    Даже си свалих "Иисус чука на вратата" от dump.ru , но дали може да се разчита на тези схеми (в dump.ru ) .

  8. #23

    Подразбиране

    и на мен много ми хареса особенно гроздоберачката . с кои бод се бродира някои знае ли .тъи като на мен не ми е ясно много

  9. #24

    Подразбиране

    аз също купих няколко гоблена (2) от "Билд-92", всичко си беше наред.
    какъв хубав ден...и сесията скоро свършва...

  10. #25

    Angry

    Да не знае човек какво да си купи!


    А дали има магазин на солария в София или може да се поръчва само он-лаин?

  11. #26

    Подразбиране

    Има,намира се на Христо Ботев, или поне така ми обясниха. Дано да се включи някой по-запознат, че аз не съм много сигурен източник, но отговарям понеже въпроса е отдавна,а няма друг отговор.
    Успех с търсенето!
    какъв хубав ден...и сесията скоро свършва...

  12. #27

    Подразбиране

    Ами да взема и аз да се оплача....

    Направо съм възмутена от фирма "Вачеви"... намира се в София близо до Попа....

    Конците не стигат дори на половина.... когато отида да помоля да си купя от даден цвят още конци, се цупят... обвиняват ме, че не шия добре и разхищавам конците....

    После си купих още един гоблен... като се върнах в къщи видях, че от 9 схеми една липсва.. веднага се върнах и естественно аз бях виновна.... била съм я загубила..... както и да е.... започнах да го шия..... и с ужас видях, че краката и човката на един петел станаха зелени (на картинката са си червени, каквито трябва нормалко да си бъдат). Отидох пак, показах им гоблена и любезно им обясних, че сигурно са объркали номера на конеца за този символ... Е, пак бях виновна.... всичко си било наред....

    И така изоставих този гоблен.... Тои си е голям и труден.. не си заслужава да ушия половината и да видя, че нещо тотално е сбъркано.... А дадох 60 лева за него преди 3 години!!!!

    Та в този магазин има две продавачки... възрастната е любезна и отзивчива, но има и една млада чума с черна коса... вечно недоволна от живота... иманно тя ми сглабяше вторият гоблен от който нищо не излезе....

    Един съвет..... видите ли я... бягайте.... само ще си загубите времето и парите!

    ВЪЗМУТЕНА СЪМ!

  13. #28

    Подразбиране

    Здравейте, момичета. Аз съм нова във форума и сега го разглеждам, а и нямам много време, но като попаднах на тази тема реших и аз да споделя един мой неприятен случай. Преди година си купих гоблен "Архангел Михаил" от София от един блок в жк "Стрелбище". Фирмата е ЕТ "Пиретис - Пенка Зафирова". Гоблена не стана лош, но се ядосах, защото се оказа, че е краден - оригинала е на "Гинокардия" (личи от печатите на схемата, но това го разбрах едва в къщи), оказа се, че съм го купила по-скъпо, на всичкото отгоре 2 цвята не ми стигнаха и се наложи да ги търся допълнително. Търговката твърдеше, че конците са ДМЦ, но тъмните цветове са тънки и прозира панамата.
    Ами това е. Дано повече не ми се случва нещо подобно.

  14. #29

    Подразбиране

    Амаче досадно, дано не ми се случва!
    какъв хубав ден...и сесията скоро свършва...

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    в комплектовките на фирма ЛАЗУР-БУРГАС все нестига понякое конче

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •