Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 68
  1. #16

    Подразбиране

    И аз се записвам. Има ли определен паричен лимит (под/над еди колко си лв.)?

  2. #17

    Подразбиране

    neznainata няма лимит,всеки преценя сам според възможностите си

    Дали пък да не сложим

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    neznainata няма лимит,всеки преценя сам според възможностите си

    Дали пък да не сложим
    Аз съм за идеята, разгледах предната тема с подаръците, доста голяма разлика в подаръците има. Според мен е добре да има горна граница
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  4. #19

    Подразбиране

    Ще си позволя да кажа, че е хубаво да има лимит. Така подаръците ще са поне левово равностойни. Иначе риска да получиш подарък който тотално ще те откаже от игрите е голям.

    п.п. Манка аз не съм записана и ако сметнеш че не ми се полага мнение изтрий го .

  5. #20

    Подразбиране

    Полага се на всеки мнение Юрка,няма проблем
    Аз още в началото си мислех да сложа горна граница 20лв. но не знаех как ще се възприеме,но сега е идеално да го обсъдим всички заедно.Какво ще кажете 20 добре ли е или 30 лв.да сложа

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  6. #21

    Подразбиране

    Мисля че по-скоро трябва да се сложи долна граница, а може и двете.

  7. #22

    Подразбиране

    Според мен 30 е добре. В крайна сметка не е задължително всеки да стига тавана
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  8. #23

    Подразбиране

    Да кажа и моето мнение. Смятам, че долна граница задължетлно трява да има, а относно горната може да е препоръчителна, но не и задължителна, защото само рамките които аз например слагам, са около 20 лв. Не бих си позволила да сложа рамка от " Всичко по левче", за да спазя горната граница. Държа да е изпипано до край и като сложа и готова комплектовка/ примерно/ ще стане минимум 35-40 лв с разни дребни допълнения. Но това си е лично мой избор и възможности.
    За себе си държа особенно в Коледната игра да има една тържественост и "пищност" и подаръкът ми, който изпращам, де е впечатляващ, така че ако сложите ГОРНА задължителна граница, може и да се откажа или пък да ми се наложи да излъжа за стойността на нещата....
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  9. #24

    Подразбиране

    Май само долна граница ще сложа,като ви чета
    И така,ясно е ще има някакъв паричен лимит,това се разбра вече,щом и вие сте съгласни.Ето какво мисля да прибавя в регламента на първата стр.

    Задължителна долна граница на подаръка да е 25лв.а горната всеки сам да си преценя.


    Я кажете пак сумата не ви ли е голяма,или е добре,ако трябва да намалям или да увеличавам,сега е момента.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  10. #25

    Подразбиране

    Сумата е добра. Да започваме да бродираме!

  11. #26

    Подразбиране

    Да страхотна идея

  12. #27

    Подразбиране

    Чакам с нетърпeние другарчето си.
    Редактирано от wylchin : 25.10.2013 в 16:39.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  13. #28

    Подразбиране

    Да, и аз подкрепям идеята за долна граница, за да няма разочаровани.
    Мисля си че всеки ще вложи много душа и сърце в подаръка за другарчето си, но аз лично така ще съм по-спокойна и за себе си примерно, защото няма да се притеснявам дали е достатъчно това, което съм приготвила.
    Записвам се и аз!

  14. #29

    Подразбиране

    Само сега да не се почнат разменяния на касови бележки Това в кръга на шегата, разбира се.
    Попитах за граница под/над, защото ако лимитът е примерно 30лв. това значи, че можеш да купиш 2-3 неща от магазин за левче и да сметнеш, че е достатъчно...

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Моля Ви само не и от левчето Моляяяяяяяяяяяя

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •