Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
Мисля че не е подходяща темата,и няма нужда от нея.Не би трябвало ние да правим предложения,как да се организира срещата в даден град.Това трябва да си го правят домакините.
Никой не отнема правото на организаторите да определят правилата на срещата, но понякога има неща, които трябва да се кажат. Например ако се събират пари за благотворителност да са включени във входа. При последната среща най-много ме впечатли сумата и тези 20 ст. Излиза, че някой е обрал стотинките в джоба си и ги е пуснал. Кой дал, кой не дал е право на личен избор, но при все по-голям брой участници си мисля, че сумата можеше да е по-голяма. Не вярвам някой да се разсърди, че му искат 2-3 лв отгоре. Или озвучаването на залите. Винаги е слабо на фона на всичкия шум. Това не е забележка ,а констатация. Останалото е по преценка на организаторите. Видя се, че най-удачно е при пристигане да се получават баджовете и другите неща . Също е много добре да се смесят участниците, а не по групи да сядат навсякъде. Не вярвам , че съм обидила някого с думите си.