Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 28
  1. #1

    Подразбиране ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩИ НАЦИОНАЛНИ СРЕЩИ

    Това е място за аргументирани предложения за националните ни срещи.
    Моля, спазвайте добрия тон, уважавайте труда на организаторите на всяка отделна среща.
    Организаторите на всяка среща не са задължени да ги спазват, защото всеки град има уникална структура, леглова база, природни особености, брой активни членове по групи и т.н.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  2. #2

    Подразбиране

    Две са предложенията върху които по мое мнение може да се помисли.
    1. Право на записване за срещата да имат съфорумки, които имат своя страничка във форума и са показали поне един ушит от тях гоблен.
    2. Тябва да се помисли и за придружителите, дали да има такива или не.
    Второто предложение е продиктувано от това, че броя на членуващите във форума непрекъснато се увеличава, от което следва, че ще се увеличи и броя на присъстващите на нац. срещи.
    Това са моите предложения, които подлежат на обсъждане.
    Като човек участвал в подготовка на нац.среща съм наясно с колко нерви, труд и време е свързана организацията на такова мероприятие.
    Предлагам на тези, които предявят повече изисквания, да се наемат да организират следващата нац.среща и да спазват поставените от тях изисквания

  3. #3

    Подразбиране

    1.Относно това, да могат да присъстват съфорумци, които нямат своя страничка във форума - съм против. Защото, макар че нямам своя страничка (не че е проблем да я направя, а просто за 2 гоблена, които сега мога да снимам и кача - не си струва) съм участвала в доста игри и съм била сред организаторките на срещата в Бургас - не мисля че е редно да бъда дискриминирана
    2. Относно гостите - зависи от следващите домакини. Все пак да не забравяме, че Ст.Загора беше удобна дестинация на цяла България (не че Асеновград не е)
    Изминалата среща беше много зареждаща, така че очакваме следващата

  4. #4

    Подразбиране

    Може би трябва да се вземе под внимание активността във форума или да се броят както на други места броя на постовете от даден участник, тогава дали има или не страничка тук не е значение. Гости наистина трябва да има. На 4-тата / на която и аз бях организатор /имах гостенка приятелка, която не шие, но искаше да види и други гоблени, не само моите и беше възхитена, а на последната моят съпруг дойде да ми помогне за носенето на гоблените и после при прибирането им - не е стоял в залата.

    2011-та ние имахме по 1 лв вход за всички - участници, гости, а имаше и такива, които искаха да видят само гоблените и парите отидоха за благотворителност.
    Наистина с всяка изминала година броят на участниците се увеличава, може би и местонахождението на срещите си оказва влияние, а и вече доста от нас се познават и е приятно да се видят на живо.

  5. #5

    Подразбиране

    Такса вход за посетители имаше и на софийската среща и също отидоха за благотворителност. Това се отнася за тези, които искат да разгледат изложените гоблени.

  6. #6

    Подразбиране

    Мисля че не е подходяща темата,и няма нужда от нея.Не би трябвало ние да правим предложения,как да се организира срещата в даден град.Това трябва да си го правят домакините.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  7. #7
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Мисля че не е подходяща темата,и няма нужда от нея.Не би трябвало ние да правим предложения,как да се организира срещата в даден град.Това трябва да си го правят домакините.
    Подкрепям! На който не му харесва как се организират срещите да не ходи!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  8. #8

    Подразбиране

    Аз мисля, че има нужда от такава тема и тя си е на подходящото място.
    НО трябва правилно да се интерпретира темата.
    1. Това не е тема за критики към една или друга от вече проведените срещи.
    2. Това е тема за препоръки и предложения за бъдещи срещи.
    3. Тези препоръки и предложения не са задължителни за бъдещите домакини на следващите срещи.
    4. Темата може само да е в помощ на бъдещите организатори на 7, 8 и т.н... национални срещи, които сами да решат от кое да се възползват и от кое не.
    5. Всеки има право да си каже мнението, и всеки е задължен да спазва добрия тон независимо дали му е харесало нечие чуждо мнение или не.
    6. Можете да кажете какво ви е харесало и какво не ви е харесало на срещите, без да визирате конкретна среща, а по принцип. Така ще помогнете на бъдещите организатори на срещи да избегнат ситуациите, които не ви харесват и да наблегнат на тези, които ви харесват.
    Редактирано от NIA : 11.10.2013 в 08:15.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Мисля че не е подходяща темата,и няма нужда от нея.Не би трябвало ние да правим предложения,как да се организира срещата в даден град.Това трябва да си го правят домакините.

    Аз съм на същото мнение. Ако следващата национална ще е в Асеновград да знаете че условията ще си ги поставим ние. Който му харесва - добре дошъл, който не - да гледа снимките.
    Не пиша нищо конкретно защото не съм проверила условията за нощувка. Когато проверим цените, условията и всички наши си неща ще сте наясно дали наистина Асеновград ще е домакин.
    Право да ви кажа след всички тези мнения които избълвахте не съм сигурна дали ще си заслужава и определено нямам ентусиазъм.

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Мисля че не е подходяща темата,и няма нужда от нея.Не би трябвало ние да правим предложения,как да се организира срещата в даден град.Това трябва да си го правят домакините.
    Подкрепям мнението.
    Всяка среща си има положителни и отрицателни страни.Домакините на никоя среща не са професионални организатори на подобни събития, така че е нормално да има неточности.
    Как да бъде проведена една среща решават домакините и не дължат обяснение никому.

  11. #11

    Подразбиране j

    Отново тема-говорилня. Разумни хора сме. Правилата нека определят домакините, които се съобразяват с условията. Срещата е на гобленари. Гостите-до хотелската стая. Не, гостите да си водят гости.Срещите не са екскурзия.
    КЕЛЕБЕК

  12. #12

    Подразбиране

    Аз пък подкрепям Ния- тези предложения НЯМА ДА БЪДАТ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ за никой от организаторите на следващите срещи,но може да се дадат добри предложения по организацията им.Все пак 200 човека мислят по-добре от 10,а и тези които са организирали вече срещи могат да дадат мнение какво може да се подобри.Категорично съм против да се търсят недостатъците и да се дават за пример от изминалите срещи.
    rusinova@mail.bg

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Мисля че не е подходяща темата,и няма нужда от нея.Не би трябвало ние да правим предложения,как да се организира срещата в даден град.Това трябва да си го правят домакините.
    Никой не отнема правото на организаторите да определят правилата на срещата, но понякога има неща, които трябва да се кажат. Например ако се събират пари за благотворителност да са включени във входа. При последната среща най-много ме впечатли сумата и тези 20 ст. Излиза, че някой е обрал стотинките в джоба си и ги е пуснал. Кой дал, кой не дал е право на личен избор, но при все по-голям брой участници си мисля, че сумата можеше да е по-голяма. Не вярвам някой да се разсърди, че му искат 2-3 лв отгоре. Или озвучаването на залите. Винаги е слабо на фона на всичкия шум. Това не е забележка ,а констатация. Останалото е по преценка на организаторите. Видя се, че най-удачно е при пристигане да се получават баджовете и другите неща . Също е много добре да се смесят участниците, а не по групи да сядат навсякъде. Не вярвам , че съм обидила някого с думите си.

  14. #14

    Подразбиране

    Ами аз ще си кажа и тук моето предложение,което не мисля,че е кой знае какво като претенция нито ангажира бъдещите домакини. Но според мен трябва да има условие всеки участник в срещата да носи минимум един гоблен. Не може винаги да разчитаме,че другите ще донесат. А и нали една от идеите е да видим повече гоблени на живо.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Във връзка с големия брой новорегистрирани точно заради срещите / и впоследствие тези хора не участват в живота на форума и не го посещават въобще/предлагам да се допускат регистрирани само преди обявяване на записването на следващата среща.Неприятно е вярно ,изглежда като вид дискриминация ,но всеки има възможност да прочете и да се регистрира навреме,да се включи в различните теми ,както и да покаже свои работи.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •