Страница 5 от 27 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 393
  1. #61

    Подразбиране

    Ехааа,куфарчето е невероятно ,абсолютно професионално изпълнение

  2. #62

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от albenka Виж мнение
    Ехааа,куфарчето е невероятно ,абсолютно професионално изпълнение
    Благодаря,чак пък професионално има какво още да се желае,но все пак съм доволна от резултата!

  3. #63

    Подразбиране

    Олеееееееее, страхотно! Предполагам, че след като е от фибран е лекичко. Поздравления!!!

  4. #64

    Подразбиране

    Поздравявам те за чудесната и разнообразна колекция!

    А куфарчето ти направо ме разби разкошно е!

  5. #65

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Олеееееееее, страхотно! Предполагам, че след като е от фибран е лекичко. Поздравления!!!
    Много е лекичко Диде и удобно!

  6. #66

    Подразбиране

    Готова съм

  7. #67

    Подразбиране

    Много е хубав! Този гоблен отдавна съм му вдигнала мерника, но не искам да захващам нищо друго преди да ушия хаед-а.

  8. #68

    Подразбиране

    Не бях попадала май на страничката ти до сега.... Страхотна си просто!!! А куфарчето ме разби.... би ли споделила с какво го лепиш фибрана и от къде го купуваш? Ако си ползвала за идеята някакъв мастер клас, би ли го споделила... А ако идеята е твоя - непременно направи мастер клас - ще придобие страхотна популярност!

  9. #69

    Подразбиране

    Снимка0595.jpg

    Благодаря от сърце на Маги - това е нейна изработка. На живо е още по-хубава, розичките са като истински!!!!!

  10. #70

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от m_rija Виж мнение
    Не бях попадала май на страничката ти до сега.... Страхотна си просто!!! А куфарчето ме разби.... би ли споделила с какво го лепиш фибрана и от къде го купуваш? Ако си ползвала за идеята някакъв мастер клас, би ли го споделила... А ако идеята е твоя - непременно направи мастер клас - ще придобие страхотна популярност!
    Фибрана е закрепен с "дюбели"от клечки за зъби и малко топъл силикон,а за закупуването във всеки магазин за строителни материали го има.Идеята немога да кажа че е напълно моя,вече не се сещам кое е моя идея и кое съм видяла някъде си,но обичам да експериментирам,и така...Радвам се че ти харесват нещата ми
    Редактирано от stavrozova : 04.08.2014 в 11:52.

  11. #71

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Снимка0595.jpg

    Благодаря от сърце на Маги - това е нейна изработка. На живо е още по-хубава, розичките са като истински!!!!!
    Благодаря ти Диде,за милите думи,радвам се когато зарадвам някого с моите нещица!

  12. #72

    Подразбиране

    Впечатляваща колекция от ръкоделия! Маковете и коледните гобленчета много ми допадат.

  13. #73

    Подразбиране

    Вече рамкирани,много съм щастлива!

  14. #74

    Подразбиране

    Тази сякаш по-ми харесва!По -помпозна,и по като за нашето хоби!

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Маги прекрасни са , честито , ще ги видим като ти дойдем на гости
    v_g_g@mail.bg

Страница 5 от 27 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •