Показване на 1 до 6 от 6
  1. #1

    Подразбиране новогодишни мини ромчици

    Момичета търся малки рамчици от боядисана пластмаса /в златисто, сребристо, в червено и зелено също съм виждала/ с различна форма /камбанки, сърчица, елхички и др./ Преди бяха евтини, но сега са по 4,50 лв., та ако някой знае склад в София от където можем с приятелки да се комбинираме и да си купим на едро известно количество, моля да ме информира! Може би имейл на доставчик, дестрибутор, въобще всичко, което се сетите, ще съм Ви много благодарна.

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране рамчици

    Благодаря, но не ми върши работа. Цената е същата -4,50. Търся склада на вносителя, за да си купим на цена на едро.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от СВЕТЛАНА Виж мнение
    Благодаря, но не ми върши работа. Цената е същата -4,50. Търся склада на вносителя, за да си купим на цена на едро.
    Няма склад, от където да се закупи наедро.
    Вносители на тези рамчици са Аксиома и ДМЦ, но внасят по малко бройки.

  5. #5

    Подразбиране

    Ето този отговор не ми харесва, ударихме на камък май и ще разочаровам приятелките си, ама няма как

  6. #6

    Подразбиране

    Реклама:
    С риск и моя отговор да не ти хареса - покрай Нова година винаги свършват тези рамки..... колкото и да предвиждам количество - пак свършват. На едро цената е леко надолу, няма да ти хареса - и най-вече ги няма по складовете. Правят се за РИКО и за Вервако - а тези фирми продават скъпо.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •