Показване на 1 до 12 от 12
  1. #1

    Подразбиране Гоблена на Мира Радева,

    Скъпи приятели и колеги по хоби,от няколко дни се взирам ,за да разбера какъв гоблен шие Мира Радева във Вип Брадър.Харесват ми цветовете , а не мога да се сетя за гоблена.Някой разпозна ли го?

  2. #2

    Подразбиране

    И аз се опитах да го видя, но не го показват добре, и на мен ми е интересно какво твори тя....

  3. #3

    Подразбиране

    Из групите във Фейса коментирахме тази тема. Една дама даже успя да се свърже с дъщерята на Мира и да я попита. Писахме и на страницата на Биг Брадър с молба да задоволят любопитството ни, но не ни огря. Ани- щерката на Мира, писала на колежката по хоби, че майка й шие гоблен по книжка с мотиви. Май китайска работа било. В един от епизодите те двете наистина разглеждаха книжле, което на мен ми заприлича на каталог на козметична фирма. Да, ама не!

  4. #4

    Подразбиране

    Може да е китайски.Техните схеми са гланцирани и са направени като книжки.Аз имам интерес към такива гоблени ,но този не съм го видяла...

  5. #5

    Подразбиране

    Мира не шие определен гоблен, а съчетание от различни цветни мотиви, чиито схеми са публикувани в тази книжка. От екипа на предаването уточнили, че решението как да комбинира цветята си е изцяло нейно
    .

  6. #6

    Подразбиране

    И аз се заслушах,когато обясняваше.Мисля, че каза,че е китайски и че шие кръстче на едра панама.

  7. #7

    Подразбиране

    А аз останах с впечатление,че са цветни мотиви от книжка на ДМЦ...
    rusinova@mail.bg

  8. #8

    Подразбиране


    Момичета и мен ме глождеше този въпрос..един път мернах нещо доста розовеещо се. Заприлича ми на една балерина на Дименшън...ама сигурно бъркам. Вие сте доста по-напред в разследването по въпроса..
    Иначе доста се ядосвам на негативните коментари на останалите по повод на бродирането ..

  9. #9

    Подразбиране

    Тя шие покривки и това вероятно като му гледам големината е покривка
    http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=260695

  10. #10

    Подразбиране

    Здравейте!
    Доколкото разбрах вчера, като е била на гости на Гала, Мира Радева е показала бродерията си и е разказала за нея - вероятно някой, който е гледал, може да сподели повече информация Това, което ми разказаха е, че е някаква нейна композиция с цветя - гобленов бод но по-едър (не знам какъв точно каунт). Казала и, че е поканена от нещо от сорта на "гобленарската общност" да стане и тя член - да не би да е от някой от нашия форум?
    Всъщност, да не си говоря съчинения, ето това е линк към предаването - ако някой проявява интерес http://play.novatv.bg/play/332089
    Аз съм на работа и нямам време да го гледам сега, но довечера може и да хвърля едно око

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте,
    а за тези, които искат да разберат повече за този гоблен, може да разгледат книжката, от която шие Мира Радева... чрез видеото по - долу:

    http://vipbrother.bg/?module=videos&...file=0&page=15

  12. #12

    Подразбиране

    Реклама:
    прочетох ,че е поканена във ФБ от бургаската група и по точно от Росен-тези които бяха в СтЗ го познават приеле е приятелството на Росен но още не съм прочела дали е станала член на тяхната група

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •