Показване на 1 до 13 от 13
  1. #1

    Подразбиране Нуждая се от помощ

    климт1.jpeg Моля ви кажете ми какви са тези конци и каква таблица за приравняване да използвам към някой от познатите ни.Пейзажа много ми харесва!

  2. #2

    Подразбиране

    Мина, струва ми се, че са Мадейра. Поне така ми се струва, че пише под самия ключ - много е ситен и почти не се чете

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря.С лупата ги разчетох-Мадейра са.Сега ще търся таблица да ги приравня към някой достъпни!

  4. #4

    Подразбиране

    Ето конвертор


    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    Предварително се извинявам , че въпроса ми не е по темата , но имам нужда от спешен отговор . Как се обръщаха конци ДМС къв РОСАЧЕ / малките номера се умножаваха по 2 , а голямите - ?/ например ДМС 310 - Росаче 620 . Благодаря Ви предварително и още един път извинявайте .

  7. #7

    Подразбиране

    И големите се умножават по 2 - напр. 3371 ДМЦ е Росаче 6742
    rusinova@mail.bg

  8. #8

    Подразбиране

    Мина, това с приравняването ми се струва, че не е най-доброто решение. Конци Мадейра се продават в София от фирма Шехерезада. Можеш да си ги поръчаш по телефона или интернет, доставката е на следващия ден.

  9. #9

    Подразбиране

    много ви благодаря

  10. #10

    Подразбиране

    За да не отварям нова тема ще питам тукЗнаете ли каква марка са тези конци е евентуално конвертор в ДМС
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  11. #11

    Подразбиране

    Светле, тези конци са Анхор, номерата и цветовете на картинката съответстват на тях, проверих . Просто има нули отпред, иначе са точно Анхор.
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  12. #12

    Подразбиране

    Здравейте, някой може ли да ми помогне с информация от къде мога да си купя конци Мадейра и каква е цената им?

  13. #13

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Mima_stz Виж мнение
    Здравейте, някой може ли да ми помогне с информация от къде мога да си купя конци Мадейра и каква е цената им?
    Магазин Шехерезада. Повече инфо - на страницата им...........

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •