Показване на 1 до 9 от 9
  1. #1

    Подразбиране гоблените на "МИЛЕНА СТИЛ"

    Здравейте,
    искам да споделя моето разочарование от "МИЛЕНА СТИЛ", по точно от гоблена "ПЪТЯ КЪМ ЦЪРКВАТА".
    Купих си готов комплект , започнах да шия по цветове и когато започнах да шия реката под моста се получиха едни жълти тонове, такива няма на снимката.Разбрах, че нещо не е наред. Приятелка купи същия гоблен на същата фирма, сравних цветовете, коренно различни един от друг се оказаха, като цветова гама двата гоблена и двата с конци "ариадна".Видях същия гобен на същата фирма с DMC, там няма място изобщо за сранение, ясно е че не се препокриват цветовите гами .
    Но как е възможно един и същ гоблен комплектован по различен начин? Стигам до извода, че се прави с каквото има.Много съм разочарована доста труд вложих и сега не знам какво да правя.Моля за съвет

  2. #2

    Подразбиране

    Ами обади се във фирмата, обясни проблема, покажи им снимки и т.н. и да се надяваме, да ти изпратят верните конци.............
    В краен случай, вземи мостри на сгрешените конци от твоята приятелка и си ги набави сама.

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря за отговора, но как да им докаж, че е точно техен оригинал.Пазя кутията схемите, да снимам, не съм сигурна ,че ще бъдат добронамерени и ще отговорят.

  4. #4

    Подразбиране

    Вече съм си патила от тази фирма! Дано поне гоблена, който си започнала не е 1:4, а е в по-малък размер...Моето разочарование е свързано с "Вестфалската воденица".

  5. #5

    Подразбиране

    ЗАЖАЛОСТ Е 1:4 И ЗЪМ ШИЛА ПО ЦВЕТОВЕ, ПОЧНАХ ОТ КАФЯВОТО С НЕГА НАЙ МНОГО ИМА ЗА ШИЕНЕ. ДОСОТА Е УШИТОТО.СЪЖАЛЯВАМ ЗА ИЗГУБЕНОТО ВРЕМЕ.ДО ТУК С ТАЗИ ФИРМА.
    ВЕЧЕ САМО НА СОЛАРИЯ . ИМАМ ТЕХНИ ГОБЛЕНИ И Н ЕСЪМ ИМАЛА ДО СЕГА ПРОБЛЕМИ.

  6. #6

    Подразбиране

    Какво става с гоблена?! Свърза ли се с фирмата?!

  7. #7

    Подразбиране

    не съм се свързала
    мисля да снимам моя гоблен, моята кутия и моята схема
    и съответна гоблена, кутията, схемата на жената, която го ши
    то ми еясно какво ще стане , само ще си хабя нервите

  8. #8

    Подразбиране

    Снимките ,обикновено не са цветово реалистични.Бори се и не отлагай щом си в правото си!

  9. #9

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Снимките ,обикновено не са цветово реалистични.Бори се и не отлагай щом си в правото си!
    то разликата е голяма и с най лошия апарат да се направи, ще е ясно за какво става въпрос, при мен жълто - на другия е светло грахово зелено

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •