Показване на 1 до 15 от 19

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Вие просто искате да манипулирате хората и нищо не сте ми обяснили, казахте ми да се разкарам от темата на момичето и да си отворя своя. Тук бях постнала схема на гоблена който бродирам по-горе, а схемата е също етап от бродирането. Само не разбрах, че и в моята тема не мога да поствам каквото искам. И този форум никак не ми харесва, така и не видях никъде поснати вашите безпланти схеми. Всичко е забулено в някаква тайнственност и загадачност.
    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Ами модератора ви ги изтри,тоест аз.
    Вчера най-културно ви обясних какво да правите,но вие явно не ви се четат правилата във този прекрасен форум,и си пускате каквото си искате,и където си искате.Извинявайте ако съм ви обидила с нещо,но не може да предлагате схеми в тема,в която се показват етапи на даден гоблен.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Si Виж мнение
    Вие просто искате да манипулирате хората и нищо не сте ми обяснили, казахте ми да се разкарам от темата на момичето и да си отворя своя. Тук бях постнала схема на гоблена който бродирам по-горе, а схемата е също етап от бродирането. Само не разбрах, че и в моята тема не мога да поствам каквото искам. И този форум никак не ми харесва, така и не видях никъде поснати вашите безпланти схеми. Всичко е забулено в някаква тайнственност и загадачност.
    Моля,моля внимавайте с тона,който пишете.
    Не съм ви казала да се РАЗКАРАТЕ,а ви обясних че сте си пуснали поста в тема,която не е ваша,написах ви да си отворите своя и там да се коментира.Вие не стига че си отворихте,ами и схеми почнахте да пускате вътре,което въобще не е по правилата.

    Цитат Първоначално написано от Si Виж мнение
    Вие просто искате да манипулирате хората и нищо не сте ми обяснили, казахте ми да се разкарам от темата на момичето и да си отворя своя..
    НИЕ не манипулираме хората,и държим на добрия тон,но явно сте си загуби очилата за да го видите.

    Цитат Първоначално написано от Si Виж мнение
    така и не видях никъде поснати вашите безпланти схеми.
    Ето и това не сте видели,ами то от бързане да пишете където си сварите стават грешки,ама простено вие,като за първи път.Сигурно защото раздела се пише-БезплаТни,не сте го видели,знам ли я

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  3. #3

    Подразбиране

    Ами затворете я темата и въпроса ще бъде приключен.
    Защо да не може да се постват схеми, какъв е проблема. Или може би само авторски схеми се разменят по мейлите срещу заплащане. Форума е място за комуникация и общуване, размяна на мнения и знания. А вие манипулирате като определяте кой, къде, какво и защо го е написал. С голямо желание се регистрирах във вашия форум, но оставам безкрайно разочарована от това което намирам в мястото наречено форум. Явно се дължи на факта, че общувам с хора в други форуми в които преобладаващата част не са от нашето географско положение. Ако има провописни грешки за които се извинявам, то е от това, че пиша без очила.

  4. #4

    Подразбиране

    Не се разваляйте доброто впечатление. От няколко години съм във форума, получавала съм много схеми и съвети от съфорумки. Възхищавала съм се от бързината и готовността за помощ на всички. На публични разправии съм попадала много рядко...

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •