Уважаема Si, тази схема шевства из нет пространството благодарение на това,че аз съм я пуснала и моето желание е да се разпространява безплатно. Ако трябва и доказателства мога да ви приложа ,но не виждам смисъл. Поне десет човека от този форум могат да потвърдят,кой е автора на тази схема. А, ако това не е достатъчно, мога и с факти да го докажа. Само, ако си направите труда да видите в темата с творбите ми датата,на която е публикуван този гоблен, а след това да сравните всички останали в нет пространството линкове с тази схема, ще видите, че всички те, без изключение са най-малкото поне година след моята публикация. И няма как да е другояче. Въпрос на морал е да се открадне нещо чуждо и да се представи за свое.Това не е мой проблем. Радвам се, че платено или безплатно тази схема се харесва и разпространява.
Относно престоят ви във форума - това е само въпрос на желание. Всеки ден идват нови членове, едни остават, други си тръгват. Никой тук не държим насила. Ако не ви харесва форума, не влизайте, ако ви харесва - останете. Всеки е добре дошъл, но , ако е решил да остане трябва да се съобразява с приетите правила, едно от които е да не се обижда колега форумец, без значение дали това е модератор или обикновен потребител. Ако не можете да се ориентирате в обстановката, ами първо разгледайте, запознайте се с всички подфоруми и теми, а не да бързате да пишете.А може и вежливо да попитате, ще ви се отговори, а не веднага да почнете да ръсите обиди.
И ще добавя само още нещо - приемам за сега, че все още сте нова, но, ако продължите в същия тон, знайте, че има и наказания. И тогава, отсъствието ви от форума може и да не е по ваше желание. Искрено се надявам да разберете,че това не е заплаха, а приятелско предупреждение.