Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 19
  1. #1

    Подразбиране Моите първи кръсчета

    Това са моите кръсчета


    «Домашната молитва» на Яндекс.Фотках

    Има още доста до финала, но се надявам да успея.

  2. #2

    Подразбиране

    намерх и руския вариант, не е по-различен от нашия

    http://fotki.yandex.ru/users/mnv193/view/955465/

  3. #3

    Подразбиране

    КОЙ И ЗАЩО МИ ИЗТРИ ПОСТОВЕТЕ В ТЕМАТА ??????????????????????????????????????? И ЗАЩО ??????????????????????

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Si Виж мнение
    КОЙ И ЗАЩО МИ ИЗТРИ ПОСТОВЕТЕ В ТЕМАТА ??????????????????????????????????????? И ЗАЩО ??????????????????????
    Ами модератора ви ги изтри,тоест аз.
    Вчера най-културно ви обясних какво да правите,но вие явно не ви се четат правилата във този прекрасен форум,и си пускате каквото си искате,и където си искате.Извинявайте ако съм ви обидила с нещо,но не може да предлагате схеми в тема,в която се показват етапи на даден гоблен.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  5. #5

    Подразбиране

    Вие просто искате да манипулирате хората и нищо не сте ми обяснили, казахте ми да се разкарам от темата на момичето и да си отворя своя. Тук бях постнала схема на гоблена който бродирам по-горе, а схемата е също етап от бродирането. Само не разбрах, че и в моята тема не мога да поствам каквото искам. И този форум никак не ми харесва, така и не видях никъде поснати вашите безпланти схеми. Всичко е забулено в някаква тайнственност и загадачност.
    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Ами модератора ви ги изтри,тоест аз.
    Вчера най-културно ви обясних какво да правите,но вие явно не ви се четат правилата във този прекрасен форум,и си пускате каквото си искате,и където си искате.Извинявайте ако съм ви обидила с нещо,но не може да предлагате схеми в тема,в която се показват етапи на даден гоблен.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Si Виж мнение
    намерх и руския вариант, не е по-различен от нашия

    http://fotki.yandex.ru/users/mnv193/view/955465/

    И няма как да е по-различен, след като е изплагиатстван от нашият, т.е. моя вариант. Смея да твърдя,че тази схема е лично моя и разликата е единствено в това, че вместо библията има къща. Няма нищо лошо, всеки да си интерпретира молитвата, както на него му харесва. А това,че е на руски е съвсем логично, както би могла да бъде и на всякакъв друг език.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #7

    Подразбиране

    това е отговора на рускинята от къде е взела схемата.

    ashihina
    Так классно! Вы сами схему составляли? Поделиться нельзя?
    По моему мнению, такой шедевр должен быть в каждом доме!!!!!

    ответить
    1 ноября 2013, 04:43 mnv193
    Схема я брала с просторов интернета, эта вышивка составлена из трех частей: свиток и контур Богоматери с младенцем взяты из родной схемы, слова нарисовала с другой картинки, а домик из филейной салфетки. Имеющиеся в наличии схемки залью попозже.


    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    И няма как да е по-различен, след като е изплагиатстван от нашият, т.е. моя вариант. Смея да твърдя,че тази схема е лично моя и разликата е единствено в това, че вместо библията има къща. Няма нищо лошо, всеки да си интерпретира молитвата, както на него му харесва. А това,че е на руски е съвсем логично, както би могла да бъде и на всякакъв друг език.

  8. #8

    Подразбиране

    Смятам, че с това въпроса се изчерпва. Схемата и всичко към нея съм получила като подарък за рождения си ден от една приятелка. Ако разработената схема е ваша, то ви благодаря за което. С удоволствие си бродирам гоблена.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Si Виж мнение
    Вие просто искате да манипулирате хората и нищо не сте ми обяснили, казахте ми да се разкарам от темата на момичето и да си отворя своя. Тук бях постнала схема на гоблена който бродирам по-горе, а схемата е също етап от бродирането. Само не разбрах, че и в моята тема не мога да поствам каквото искам. И този форум никак не ми харесва, така и не видях никъде поснати вашите безпланти схеми. Всичко е забулено в някаква тайнственност и загадачност.
    Моля,моля внимавайте с тона,който пишете.
    Не съм ви казала да се РАЗКАРАТЕ,а ви обясних че сте си пуснали поста в тема,която не е ваша,написах ви да си отворите своя и там да се коментира.Вие не стига че си отворихте,ами и схеми почнахте да пускате вътре,което въобще не е по правилата.

    Цитат Първоначално написано от Si Виж мнение
    Вие просто искате да манипулирате хората и нищо не сте ми обяснили, казахте ми да се разкарам от темата на момичето и да си отворя своя..
    НИЕ не манипулираме хората,и държим на добрия тон,но явно сте си загуби очилата за да го видите.

    Цитат Първоначално написано от Si Виж мнение
    така и не видях никъде поснати вашите безпланти схеми.
    Ето и това не сте видели,ами то от бързане да пишете където си сварите стават грешки,ама простено вие,като за първи път.Сигурно защото раздела се пише-БезплаТни,не сте го видели,знам ли я

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  10. #10

    Подразбиране

    Уважаема Si, тази схема шевства из нет пространството благодарение на това,че аз съм я пуснала и моето желание е да се разпространява безплатно. Ако трябва и доказателства мога да ви приложа ,но не виждам смисъл. Поне десет човека от този форум могат да потвърдят,кой е автора на тази схема. А, ако това не е достатъчно, мога и с факти да го докажа. Само, ако си направите труда да видите в темата с творбите ми датата,на която е публикуван този гоблен, а след това да сравните всички останали в нет пространството линкове с тази схема, ще видите, че всички те, без изключение са най-малкото поне година след моята публикация. И няма как да е другояче. Въпрос на морал е да се открадне нещо чуждо и да се представи за свое.Това не е мой проблем. Радвам се, че платено или безплатно тази схема се харесва и разпространява.
    Относно престоят ви във форума - това е само въпрос на желание. Всеки ден идват нови членове, едни остават, други си тръгват. Никой тук не държим насила. Ако не ви харесва форума, не влизайте, ако ви харесва - останете. Всеки е добре дошъл, но , ако е решил да остане трябва да се съобразява с приетите правила, едно от които е да не се обижда колега форумец, без значение дали това е модератор или обикновен потребител. Ако не можете да се ориентирате в обстановката, ами първо разгледайте, запознайте се с всички подфоруми и теми, а не да бързате да пишете.А може и вежливо да попитате, ще ви се отговори, а не веднага да почнете да ръсите обиди.
    И ще добавя само още нещо - приемам за сега, че все още сте нова, но, ако продължите в същия тон, знайте, че има и наказания. И тогава, отсъствието ви от форума може и да не е по ваше желание. Искрено се надявам да разберете,че това не е заплаха, а приятелско предупреждение.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #11

    Подразбиране

    Ами затворете я темата и въпроса ще бъде приключен.
    Защо да не може да се постват схеми, какъв е проблема. Или може би само авторски схеми се разменят по мейлите срещу заплащане. Форума е място за комуникация и общуване, размяна на мнения и знания. А вие манипулирате като определяте кой, къде, какво и защо го е написал. С голямо желание се регистрирах във вашия форум, но оставам безкрайно разочарована от това което намирам в мястото наречено форум. Явно се дължи на факта, че общувам с хора в други форуми в които преобладаващата част не са от нашето географско положение. Ако има провописни грешки за които се извинявам, то е от това, че пиша без очила.

  12. #12

    Подразбиране

    Никой не съм обидила, а вие ме заплашвате.

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Уважаема Si, тази схема шевства из нет пространството благодарение на това,че аз съм я пуснала и моето желание е да се разпространява безплатно. Ако трябва и доказателства мога да ви приложа ,но не виждам смисъл. Поне десет човека от този форум могат да потвърдят,кой е автора на тази схема. А, ако това не е достатъчно, мога и с факти да го докажа. Само, ако си направите труда да видите в темата с творбите ми датата,на която е публикуван този гоблен, а след това да сравните всички останали в нет пространството линкове с тази схема, ще видите, че всички те, без изключение са най-малкото поне година след моята публикация. И няма как да е другояче. Въпрос на морал е да се открадне нещо чуждо и да се представи за свое.Това не е мой проблем. Радвам се, че платено или безплатно тази схема се харесва и разпространява.
    Относно престоят ви във форума - това е само въпрос на желание. Всеки ден идват нови членове, едни остават, други си тръгват. Никой тук не държим насила. Ако не ви харесва форума, не влизайте, ако ви харесва - останете. Всеки е добре дошъл, но , ако е решил да остане трябва да се съобразява с приетите правила, едно от които е да не се обижда колега форумец, без значение дали това е модератор или обикновен потребител. Ако не можете да се ориентирате в обстановката, ами първо разгледайте, запознайте се с всички подфоруми и теми, а не да бързате да пишете.А може и вежливо да попитате, ще ви се отговори, а не веднага да почнете да ръсите обиди.
    И ще добавя само още нещо - приемам за сега, че все още сте нова, но, ако продължите в същия тон, знайте, че има и наказания. И тогава, отсъствието ви от форума може и да не е по ваше желание. Искрено се надявам да разберете,че това не е заплаха, а приятелско предупреждение.

  13. #13

    Подразбиране

    Не се разваляйте доброто впечатление. От няколко години съм във форума, получавала съм много схеми и съвети от съфорумки. Възхищавала съм се от бързината и готовността за помощ на всички. На публични разправии съм попадала много рядко...

  14. #14

    Подразбиране

    Мима, благодаря за милия отговор, ма то излезе като оная приказка - хубава работа ма българска.
    От съфорумките може би има прикрасни плиятели, ще видим.
    Лек ден и спорна работа.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте Si,

    Моля да прочетете правилата на форума http://www.goblenite.org/showthread.php?t=608 ,
    както и още веднъж част от условията за регистрация във форума:

    Въпреки, че администраторите и модераторите на този форум ще се опитат да премахнат или да променят възможно най-бързо всеки материал, носещ вреда, невъзможно е да бъдат прегледани всички съобщения. Вие разбирате, че всички съобщения на тези форуми изразяват личното мнение на съответните им автори, а не на администраторите, модераторите или уебмастъра (като изключим съобщенията, пуснати от тези хора), и следователно те не носят никаква отговорност.

    Приемате се да не пишете никакъв груб, неприличен, вулгарен, заплашителен, сексуално-ориентиран или всякакъв друг материал, който нарушава законите. Такова поведение може да доведе до моменталното и постоянното ви изгонване от форумите (както и уведомяването на вашия доставчик). IP адресите, от които са направени всички съобщения се записват и могат да бъдат използвани в такива случаи. Приемате, че уебмастъра, администратора и модераторите на този форум имат правото да премахват, променят или заключват всяка тема по всяко време, ако намерят за уместно. Като потребител одобрявате записването на всяка информация, която въведете, във база данни. Въпреки, че тази информация няма да бъде предоставяна на трети страни без вашето одобрение, уебмастъра, администратора и модераторите на този форум не могат да бъдат отговорни за всякакви хакерски атаки, които могат да доведат до разкриване на данните.

    А точно във вашия случай, моля да не нарушавате добрия тон във форума и също така ако решите да публикувате нещо в бъдеще, нека да бъде на правилното място.

    Ако мислите да не спазвате правилата или да не ползвате повече форума, моля уведомете ни, за да ви изтрием регистрацията.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •