Здравейте! Преди колко време е бил там магазинът? Аз живея сравнително близо до посоченото на картата място, но не ми е направило впечатление да има магазин (може и да не съм го забелязала де...). Сравних картата с bgmaps - би трябвало да се пада някъде между бл. 14 А и 15 А - на който му върши работа. Изкушавам се тези дни да отида да проверя на място Но и на мен ми направи впечатление, че никъде на сайта им няма посочен адрес на магазин, което е странно ако наистина все още имат такъв. Иначе по разгледаното на сайта им и на техни ушити неща, показани по темите тук, наистина изглеждат изумително прекрасни! Затова дано и магазинът все още съществува
Колкото до телефона, показан на линка в goblenite.com - вероятно е бил публикуван преди т.нар. цифровизация на телефонните номера в София. Телефоните, които са посочени на сайта им (за момента нямам нужда и не съм ги пробвала), са: 02/ 8858774 (този е въпросният "цифровизиран" номер от линка) и 02/ 8846947.
Единственият недостатък на сайта им, според мен, е че информацията отдавна не е актуализирана (например дори в секция "Новости" последната "новост" - т.е. нов гоблен, е от 03.12.2012 г., секция "Книга за гости" е с неактуални линкове и т.н.), но може нещо да се е случило и да нямат възможност да поддържат част от нещата.
Иначе наистина всички отзиви, които съм чела за тях са изключително положителни, така че явно са добра фирма